Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Frasad: "Musiałem dzisiaj rano podjechać do biura, wyszedłem odpowiednio wcześniej żeby sobie przyjść z zapasem, rozsiąść jak panisko, zjeść śniadanie w spokoju. Niestety mój plan się nie udał. Mijałem po drodze remont świateł ulicznych na Górczewskiej i widok rozkopanej, ułożonej obok kostki brukowej tak mnie sprowokował że zacząłem nią rzucać na prawo i lewo. Dostało się aptece bo pewnie sprzedaje antykoncepcję, babci na ulicy bo pewnie kiedyś pomyślała że ci
Neater - @Frasad: "Musiałem dzisiaj rano podjechać do biura, wyszedłem odpowiednio wc...

źródło: comment_1635613760hQE8oiWt5IGNxKbzgc1uiH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Frasad: "Musiałem dzisiaj rano podjechać do biura, wyszedłem odpowiednio wcześniej żeby sobie przyjść z zapasem, rozsiąść jak panisko, zjeść śniadanie w spokoju. Niestety mój plan się nie udał. Mijałem po drodze remont świateł ulicznych na Górczewskiej i widok rozkopanej, ułożonej obok kostki brukowej tak mnie sprowokował że zacząłem nią rzucać na prawo i lewo. Dostało się aptece bo pewnie sprzedaje antykoncepcję, babci na ulicy bo pewnie kiedyś pomyślała że ci
  • Odpowiedz
@Frasad: dlatego gardzę po równo prawakami i lewakami. Migrantami i narodowcami. Fundacjami wspierającymi Łukaszenkę i szczepioncymi nienawiść. Ty jednak jako lewar wspierasz Białoruś i FSB oficjalnie dziś.
  • Odpowiedz
@L3stko: Serio sugerujesz że służby profilaktycznie mają rozebrać wiaty przystankowe, rozebrać kostkę na trasie marszu, zlikwidować wszystkie śmietniki, zlikwidować drzewka, ławki itd a potem mają na całej trasie przemarszu zabić wszystkim okna deskami aby nikogo nie prowokować?
Bo jak pokazała historia ich wszystko jest w stanie sprowokować, jak nie wóz TVNu to jakieś drzewka, to wiata przystankowa, to śmietnik, to jakaś witryna sklepowa, to czyjeś mieszkanie itd
Co wy macie
  • Odpowiedz