Wpis z mikrobloga

  • 6
Kocham agh, rozbili nam w tym semestrze 4 grupy i zrobili 5 bo covid ale po miesiącu zorientowali się że jest za mało sal XD i muszą powrócić do 4 grup, no i #!$%@? mi grupe, zmieniają mi się prowadzący także w przedmiotach projektowych gdzie mamy już coś pozaczynane albo jesteśmy w parach ( ) zmiany mają być od przyszłego tygodnia, jest piątek, nie wiem kiedy te zmiany się pojawia w usosie a mam cały grafik na listopad w pracy do zmiany : D #agh #studbaza
  • 4
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 1
@jaskins to jest jakiś żart XD my przez dwa lata w ogóle nie mieliśmy planu w usosie bo nam mówili że jesteśmy pierwszym rocznikiem z usosem i to oczywiście zbyt skomplikowane dla takiej uczelni jak ogarnąć plan zajęć xD tu jest bałagan zawsze niezależnie od czegokolwiek, nie było ani jednego semestru żeby jakaś inba się nie rozkręciła
  • Odpowiedz
@laventel: moze macie za malo pan grazynek w sekreteriacie ;-) na uczleniach #!$%@? muje, teamsy, Sapy-, usosy i oczywscie 6 grazynek w sekretarciacie i kazda odpowiedzialna za 3 rzeczy na krzyz. Oczywiscie wiekszosc siedzi tam od 30 lat albo sa znajomymi rektora i sa bez ambicji
  • Odpowiedz