Wpis z mikrobloga

Takie wyszukiwanie po "ilości sprzedanych", może nam wiele powiedzieć o społeczeństwie. Pierwsze pięć wyników:

1. Pudełeczko do którego się wkłada coś "śmiesznego" w opisane przegródki, "na wszelki wypadek" to wkładają tam prezerwatywę, hehe hehe.

2. Cukierki z napisem "super nauczyciel" - pewnie jest to oferta zależna od okazji, niedawno był dzień nauczyciela, podejrzewam, że podobnie to ówno sprzedają z napisami "super chłopak, mama, tata" na ich "dni".

8. "Śmieszne" koszulki z nadrukiem - "bohaterowie rodzą się we wrześniu", "zmiana kodu na 3 z przodu".

4. Kubki z żenującymi tekstami.

5. Skrzynka na alkohol. Tutaj się przyczepie tylko o zaśmiecanie planety takim niepotrzebnym ównem, nie lepiej dać alkohol w ładnej torebeczce, lub jak już kupuje się na prezent to coś, co jest oryginalnie ładnie zapakowane, często z jakimś ładnym szkłem w gratisie?

Porównałbym z chęcią takie wyszukiwanie w innych krajach, ale ani na amazonie, ani na ebay nie widzę możliwości ustawienia takiego filtra.

Nic mi do tego co kto kupuje, ale taka rada ode mnie na koniec. Najlepszy prezent to taki jaki wiemy, że na prawdę ucieszy obdarowywanego, nie wiesz co, nie masz pomysłu? Daj takiej osobie voucher do galerii, niech sobie sam coś kupi co chcę.

Co o tym myślicie?

#polska #allegro #prezent #pytanie #kiciochpyta
PoIand - Takie wyszukiwanie po "ilości sprzedanych", może nam wiele powiedzieć o społ...

źródło: comment_1635481729cQ9vmJUubrdTTGslkyc0fh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz