Wpis z mikrobloga

Poszedł ktoś z was może na studia dzienne w wieku 22lat lub wyżej w każdym razie u mnie by to było 3 lata po zakończeniu szkoły Bo tak się zastanawiam za rok czy to będzie miało sens #!$%@? potoczyłem swoje życie potoczyłem, ale ten widok ludzi tyle lat młodszych i tych w moim wieku by rył głowę ehh
#przegryw #studbaza
  • 11
Poszedł ktoś z was może na studia dzienne w wieku 22lat lub wyżej w każdym razie u mnie by to było 3 lata po zakończeniu szkoły Bo tak się zastanawiam za rok czy to będzie miało sens #!$%@? potoczyłem swoje życie potoczyłem, ale ten widok ludzi tyle lat młodszych i tych w moim wieku by rył głowę ehh


@Misz00: "tyle młodszych"? W sensie 3 lata? Stary, to jest nic przecież.
@Misz00: Nie widzę problemu raczej, w sensie zależy czego oczekujesz bo życie towarzyskie w grupie itd. zależy od wielu rzeczy, np. tego jak wyglądasz bo jeśli młodo to ludzie by pewnie nie zauważyli różnicy, jak starzej to możesz jakiś dystans czuć.
Ale ogólnie dla samych studiów nie ma to znaczenia.
Jak stwierdzisz że nie ma sensu to się najwyżej na zaoczne przeniesiesz gdzie pewnie byłbyś w młodszej części.
@PanMuchomorek Ja akurat młodziej nie wyglądam, tylko mniej więcej na swój wiek raczej, a jak byłem jeszcze młodszy to mówili, że na więcej lat wyglądam ehh. Jak się dogadujesz z resztą ludzi i jak było na początku, a jak jest teraz, jakieś znajomości z pare lat młodszymi ludźmi nawiązałeś? Są też osoby na tym kierunku w twoim wieku? Wcześniej co robiłeś twoje pierwsze studia czy byłeś jeszcze na czymś a przerwałeś może,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misz00:
Robiłem po liceum ale zrezygnowałem po 2, bo miałem problemy natury osobistej. Potem dwa lata robiłem w DE. Jednakże to dalej nie było to. I poszedłem w ślady rodzinne z wybranym aktualnie kierunkiem. Podoba mi się.

Znajomych mam od groma. Jestem bardzo kontaktową osobą, więc dogaduje się z każdą grupą wiekową. W moim wieku nie ma. Grunt, że dużo siana odłożyłem z DE