Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Internet 150mb/s
Na speedtest 110mb/s downloadu. Stadia tnie w grach. Ustawialem rozdzielczosc w stadii nawet na 720p ale dalej tnie. Mafia III i Control to gry ktore uruchamialem. Polaczenie wifi. Gram na laptopie przez przegladarke(jest jakas app na pc?). Czy ktos zna rozwiazanie?
#stadia #gry
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I_Will_Never_Forget: próbowałem znaleźć wpis jednego mirka który miał podobne problemy, niestety usunął konto. Z tego co pamiętam u niego był problem z procesorem, który był za słaby do dekodowania streamu. On miał chyba mobilne i3. Próbowałeś na Microsoft Edge odpalić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I_Will_Never_Forget: Nie kumam tego. Zastanowiłeś się ile "pośredników" masz w tym wszystkim? :P Sygnał idzie od twojego palca przez przeglądarkę w laptopie, później z laptopa przez Wi-Fi do routera, później z tego routera kabelkiem do jakiegoś tam ISP, który też przekazuje to dalej do kolejnego dostawcy (tam jest ich pewnie kilku), finalnie trafia światłowodem przez cały Atlantyk do serwerów Google, na których faktycznie odpalona jest gierka, a później odpowiedź na twój
  • Odpowiedz
Naprawdę, oczekiwanie, że streaming gier pozwoli na przyjemną i płynną rozgrywkę jest mocno nie na miejscu.


@kamillek12: naprawdę, powinieneś samemu to sprawdzić zamiast teoretyzować. Zarówno #geforcenow jak i #stadia (ale dopiero z zainstalowanym Stadia Enhanced) działają u mnie bezproblemowo. Środek dużego miasta, 300mbit po kablu. Wcześniej na 50 też działało bezproblemowo, nawet na archaicznym lapku z 2013 roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamillek12: naprawdę, powinieneś samemu to sprawdzić zamiast teoretyzować.

@nowiutki: Pytanie co rozumiesz przez "bezproblemowo", bo owszem, sprawdzałem GeForce Now na laptopie przy Internecie 600 Mbit. I grać się da, ale w "spokojne tytuły". Sam do dzisiaj czasem odpalam sobie Foundation właśnie w ten sposób, ale input lag jest odczuwalny. Dlatego w spokojne, dosyć statyczne tytuły jak wszelkiej maści tycoony grać się daje, ale strzelanie czy gra online odpadają. I w
  • Odpowiedz
@mrmoon: hmm, wydaje mi się że bez myszki lepiej. Nie idealnie ale lepiej. Z myszką po wciśnięciu w grze "W" postać idzie non stop do przodu i zanim nie wcisnę innego przycisku kierunkowego to będzie szła i szła. Gra też bardziej klatkuje z myszką, nawet przy obracaniu kamery dookoła postaci. Z touchpadem tego nie ma.
  • Odpowiedz