Wpis z mikrobloga

@Minishcap: Baal zajmuje mi więcej czasu. I te #!$%@? burning soule ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale pewnie w końcu tam wyląduje. Meph już mi się przejadł mocno. (Doczytałem, że pisałeś o koszmarze. Latam na hell, ale spróbuję tego co piszesz)
@MienciuskiPajonk: Nie bądź taka tajemnicza, tylko napisz proszę jak go dobrze wykorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz na myśli cold skill dmg?
@spoon22: Dzięki miras, bardzo mi się przydadzą te rękawice. Nie zdążyłem odpisać zanim wyszedłeś, że jeśli szukasz czegoś konkretnego, możesz mi dać znać. Pewnie nie mam nic fajnego, ale jeśli akurat się trafi, to chętnie odstąpie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@10ctcOV: mi dropło shako dropiero jakieś kilka dni temu z mepha, a zacząłem farmić krótko po premierze i ogólnie loot też nie za ciekawy. Najlepsze co znalazłem to arach i to shako, a tak to bida.
@bgb1: Ja przyznaję że farmić na dobrą sprawę zacząłem jakiś tydzień temu. Wcześniej głównie dołączałem do ludzi proszących o pomoc w przejściu gry. No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeszcze do tego tylko wyfarmić runy na CtA i Enigmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość


@10ctcOV: Ja trochę farmię, a trochę robię przerwy i leveluje inne postacie. Nonstop się farmić nie da (no chyba ze się jest botem) bo to się szybko staje nużące, a chyba nie po to gram żeby się nudzić.