Wpis z mikrobloga

W połowie sierpnia opłaciłem roadtax w kwocie £151 ale we wrześniu auto uległo awari i je sprzedałem. 10 września zgłosiłem sprzedaż online i dostałem info że roadtax za niewykorzystany czas zostanie zwrócony. Dziś mamy już 27 października i dalej nic nie mam od nich, ile czasu oni mają na zwrot reszty?
#uk #anglia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reca: refund za nie wykorzystany tax? a czy czasem juz takiej mozliwosci nie ma odkad jest opcja placenia za road tax online? bo z tego co wiem to nie ma mozliwosci ale moge sie mylic.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: Zgłosiłem sprzedaż online na stronie dvla i automatycznie anulują, sprawdzałem i już 2 dni po zgłoszeniu auto nie miało taxu.
@setka007: To jak płacisz directdebit, ja płaciłem normalnie też online tyle że bez polecenia zapłaty. Przy zgłoszeniu zbycia pisało że tax zostanie zwrócony za nie wykorzystany czas. W zasadzie auto miało zaledwie 3 tygodnie taxu.
Więc za 5 miesięcy powinni zwrócić.
  • Odpowiedz
@reca: ja rok temu po prostu wyslalem ten swistek z V5 z informacja o sprzedazy samochodu. wszystko robilem poczta. po chyba miesiacu przyslali mi czek na chyba 10 funtow. teraz byc moze maja dluzyszy czas oczekiwania ale jezeli wszystko zglaszales to powinno predzej czy pozniej dotrzec do ciebie
  • Odpowiedz