Wpis z mikrobloga

wszyscy krytykują nanę, ona dobitnie dawała sygnały michałowi, że wykona egzekucję, problem w tym, że on ich nie dostrzegał, jeśli (młoda!) dziewczyna mówi:
- nie wiem, co czuję
- muszę to przemyśleć
- mam mętlik w głowie

to jesteś już dawno spuszczony w kiblu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@getin: On nie zwracał uwagi na sygnały a wprost jej pytał. Zapewniała go wielokrotnie, że jego wybierze a Uszaty pojedzie do domu. Nawet niedługo przed rajskim go o tym zapewniała
  • Odpowiedz
@getin: jeśli młoda dziewczyna nie wie, że chłopu trzeba mówić wprost, a nie dawać sygnały, to dobrze,żeby się szybko dowiedziała, to jej zaoszczędzi wielu rozczarowań w związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marjaewa: sygnały to może pociąg dawać jak nadjeżdża. Jak sie Ktoś #!$%@? pyta wprost ocb to sie odpowiada normalnie a nie jakby jej nagle alfabetu zabrakło
  • Odpowiedz
@getin: ona to robiła celowo żeby pozbyć się go na rajskim, doskonale wiedziała ze wybierze Łukasza. Zauważcie ze gdyby chciała Michalowi pomóc jakkolwiek to by powiedziała żeby próbował do kogoś innego, ale wiedziała ze wtedy on podbije do Ingi, a wtedy król hotelu łoniak by wyleciał
  • Odpowiedz
@getin: co ty pitolisz człowieku, Nono cały czas nawet w dniu rajskiego na konkretne pytania Michała potwierdzała że że go wybierze, zmieniła przed rajskim jedno że to będzie wybór ,,raczej'' na jedno rajskie
  • Odpowiedz
@getin: ja jestem konkretną kobietą i nie #!$%@? się w tańcu, więc jak dla mnie, to płeć.nie jest wytłumaczeniem tego, że ktoś nie potrafi powiedzieć prawdy w oczy :p
  • Odpowiedz
@Marjaewa: przez neta to każda mądra ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Myślę, że komentarz @sesame0il wyjaśnia sprawę do końca.

@Mallisso: nie bardzo, bo na pewnym etapie decydują widzowie, więc #!$%@? wygrają, a michałowi ktoś już mówił aby nie ograniczał się do jednej laski, ale to olał - na własne życzenie
  • Odpowiedz
To jest hp, tu nie decydują widzowie tylko uczestnicy


@Marjaewa: ta, dlatego ta fitnesska wróciła w ekspresowym tempie, haha, nie bądź naiwna
  • Odpowiedz
@getin: powiem tak,,,prawdziwa kobieta'' tak prawdziwa potrafi być konkretna, a to to Nono ani kobieta ,ani dziecko tylko jakiś zblazowany stworek, wie czego chce, i nic sobą nie prezentuje wtedy manipuluje stając się wredną nie kobiecą ,i po raz enty napisze cały czas w dniu rajskim ,krótko przed utwierdzała go że wybierze jego, perfidna do entej jest ,mało tego czuje się jeszcze z siebie zadowolona ,,bo nie czuje jakoś żadnej
  • Odpowiedz