Wpis z mikrobloga

Wiadomo że teraz po tym wypadku na punchdown każdy wykopek jest alfą i omegą, omnibusem od walenia liści itd.
Ja postanawiam się z tego schematu wyłamać i mówię wam, że nie spodziewałem się tego, że listwa na ryj może zrobić z kogoś warzywo bądź nawet i zabić, jedyne o czym wiedziałem to o tym, że liściem można znokautować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#punchdown #famemma
  • 17
  • Odpowiedz
@Arushishi: no nie wiem, jak dla mnie to logiczne, ze jak ktos cie bije z całej siły w morde (bez znaczenia czy z piesci czy z otwartej dloni) to cios moze isc przypadkowo w jakies czule miejsce i jest po tobie. Nie jest mi żal nikogo kto z własnej woli pisze sie na takie coś. Poza tym na 10000000% mieli umowy w których były opisane możliwości zajscia takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@Arushishi ja też się nie spodziewałem, że może dojść do takiego stanu. Zwłaszcza, że w gimnazjum często organizowaliśmy sobie takie punchdowny, na religii nawet ksiądz nam tego nie przerywał tylko patrzył jak na zjebów, mając przy tym beke. Ja wtedy manlet 160cm 50 kg z kompleksem słabej postury chciałem manifestować męskość i poprosiłem patusa 195cm 100kg, który od 1 gimnazjum miał zarost. Żeby mi #!$%@?ł kilka takich liści i przeżyłem, a w
  • Odpowiedz
@januszdoe: Mnie też nie jest go szkoda. Natomiast dziwi mnie podejście wielu wypozjebów że gość nie powinien zajmować miejsca w szpitalu bo oni za to płacą. Typ pewnie zapłacił w podatkach więcej niż nie jeden tutaj obużony ekspert...
  • Odpowiedz
@Arushishi: mój stary jak robił na hucie miał dłonie twarde jak głazy. Matka mówiła, że bez różnicy czy #!$%@?ł z zaciśniętej czy otwartej bo i tak padała nieprzytomna tracąc przynajmniej jeden ząb. A ja nie mam powodu żeby jej nie wierzyć. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Natomiast dziwi mnie podejście wielu wypozjebów że gość nie powinien zajmować miejsca w szpitalu bo oni za to płacą.


@RybsonStream: Zgadzam się, na wykopie jest pełno zjebów oderwanych od realnego życia.
  • Odpowiedz