Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee: niedziela od 12 do 14 Patronautyka o nauce. W co drugi wtorek o 21 Agenci ze Wschodu o sytuacji na wschodzie. W podcastach (musisz zostać patronem) Opowieśc spoza cienia o pracy w wywiadzie. Tak samo Single z Żoliborza czy Level 357 o grach .

Generalnie polecam zostać patronem bo podcastow jest masa i jest z czego wybierać.
@ParanoidBumblebee: A ja powiem że Ścieżka dźwiękowa jest super i Muzyka Organkowa. I w czwartek o 21 musisz trafić na jingiel audycji Politkultura bo to jest top of the top światowego radia. I oczywiście wszystkie audycje Zozunia. Niech za stempel jakości będzie to, że wieczorami wolę słuchać publicystyki niż oglądać telewizję.
Level 357


@Tooth: Z tematu gier warto też polecić audycję Grysław w zaprzyjaźnionej stacji RockserwisFM (soboty od 23) oraz oczywiście jutuby i spotify Ryslawa, u niego uświadczysz streamy z bieżącym tłumaczeniem przez zawodowca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym na spróbowanie wszystko od Stelki, Michniewicza, Dunaja i na deser Max357 Pan Kaczkowski.
@ParanoidBumblebee: To ja dorzucę swoje "trzy grosze". Tylko ostrzegam: będzie długo (nic nie poradzę, że mam "delikatną" obsesję na punkcie tego radia. No to tak: pozycje obowiązkowe bez podziału na dni: "Ranek" (tylko z jednym zastrzeżeniem - musi go prowadzić Marcel, bo już Krystian jest trochę większym gadułą i mnie to trochę męczy) i "Kieruj się na południe" (uwaga: poniedziałek - chociaż dużo jest wstawek typu "Dwóch ludzi z puszczy" czy