Wpis z mikrobloga

Co się stało z Kingą od Hahmenta? Ta typiara była mega dziwna xD jakieś dziwne maski zakładała na ryj i ubierała jak jakiś skejt xD ciekawe jak sobie radzi bez Andrzejka która robił w tym ich „gospodarstwie” za dwóch. Podejrzewam ze daje dupy dla innych meneli za dragi. Na pewno nie Niemcom bo ona powiedziała ze nigdy Niemcowi nie posprząta (w kontekście pracy dla Niemca)
#jto #jaktoogarnac
k.....i - Co się stało z Kingą od Hahmenta? Ta typiara była mega dziwna xD jakieś dzi...

źródło: comment_1634876065xxCh953Pfdt9GgUaRsac8m.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Ta typiara niby mówiła non stop, że jest mega szczera i nie ma żadnych gierek, a tak naprawde była największą oszustką w jto. Nie wiem tylko, czy sama siebie tak oszukiwała w tej swojej ćpuńskiej głowie.
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: Już jest wielki powrót. Ostatnie filmiki oglądałem po minucie bo mnie nudziło i nie wiem czemu się dokładnie rozeszli ale Andrzej był w Barcelonie, Jacek pomógł mu tam dotrzeć a gość wrocił do Hamburga i do Kingi. Znow są razem xD
  • Odpowiedz
@kelso123: sorki ale ja nie widze info żeby Hahment wrócił do Hamburga xD Jest tylko najnowszy filmik jeszcze z czasów kiedy był w Hamburgu a żadnych postów nie widze, może dlatego ze z komórki nadaje xD
  • Odpowiedz
zobacz najbliższe posty.

@kelso123: Kurła typie szukam czegoś jak posty, ale nie ma. Są tylko filmy, a jeśli o filmy Tobie chodzi to wybacz, nie moja to wina, ale nie umiesz przekazywać myśli
  • Odpowiedz
@kelso123: Bo nie ma czegoś takiego jak post dotyczący ich rozstania o którym pisałeś. No i po co kłamiesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Typ mnie nazywa ofermą a sam nie potrafi napisać poprawnie zwykłej myśli xD Beka trochę z tego jak teraz tryhardujesz
  • Odpowiedz