Wpis z mikrobloga

@Zayebiosaurus-Rex: Nie rozumiem. Jak zestejkuję jakąś kwotę to dzięki temu szmata z hhuba będzie miała platformę do pokazywania tzipy i będę dostawał jakiś procent od każdego napiwka, który ona zarobi? W Polsce takie coś akurat jest nielegalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zayebiosaurus-Rex: Taki argument już dawno nie wystarcza. Po pierwsze, jesteśmy w UE i tu różnie może być, mogą coś #!$%@?ć. Po drugie, zwykle wystarzy, że "czyn jest zagrożony również w kraju popełnienia" i możesz paść ofiarą ekstradycji. W dodatku odkąd Konstytucja już nie zabrania ekstradycji polskiego obywatela za granicę, to mogą cię nawet do Meksyku odesłać. No a w końcu i to najważniejsze: nie musi być - jeśli ty i "pokrzywdzona"
  • Odpowiedz
@potezny_konfederata: Stary, jak oni nie potrafili zamknąć ani Krauzego, ani Kulczyka, ani uprzątnąć stonogi i miliona różnych innych przekrętów, to będą ścigać jakieś pionki za krypto, gdy Showup i zbiornik mają się świetnie, w czasie gdy policmajstry pilnują #!$%@? przy przelotówkach, za loda. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@potezny_konfederata: Niestety, od urodzenia posiadam napletek i nie zamierzam tego zmieniać, więc jestem od zawsze przyzwyczajony że jak ktoś się w tym kraju uprze żeby mnie podeptać, to choćby miał postawić jeden segment rusztowania pod moim oknem, którego nigdy nie otwieram, i tak wmówi z telewizora i swoich gazet trzydziestu paru milionom Polaków, że się z nudów wyhuśtałem i nie ma to zupełnie nic wspólnego z moją publiczną wypowiedzią i dokumentami,
  • Odpowiedz
@potezny_konfederata Twoim głównym problemem jest to, że uważasz że ta platforma będzie działać. Nie oglądałem tego dokładnie ale to nigdy nie będzie czymś wielkim. Nie musisz się obawiać, że nagle się okaże że jesteś early inwestorem nowego onlyfans
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Znaczy się no fakt, te dzidy które pracują dupą, nie wydają się być na tyle lotne, żeby ogarnąć samodzielnie jakiś token, nie dać się okraść, oscamować i potem z powodzeniem to wymienić na złotówki. Wystarczy spojrzeć na subreddita GirlsGoneBitcoin. Ale jak sam zauważyłeś, spędzam chwilę żeby zdecydować, czy włożyć w coś 10 bitcoinów, sto złotych czy nic. Na tę chwilę to będzie nic.
  • Odpowiedz