Wpis z mikrobloga

#rozdajo #chwalesie

Mirki i Mirabelki. Jestem z Wami od prawie już 13 lat. Udzielałem się raz więcej, raz mniej, ale na pewno Wypok jest ważnym elementem, wieczornego lenia przed komputerem.

Ogólnie pracuję w branży HoReCa w małej, ale pięknej miejscowości w Małopolsce - w Bobowej. Prowadzimy restaurację, hotel, organizujemy wesela, chrzciny itd. Dodatkowo produkujemy pierogi i sprzedajemy je w okolicznych sklepach.

W trakcie pandemii i lockdownu padł pomysł sklepu internetowego z naszymi pierogami. Dostarczanymi do paczkomatów. Pakowanych w atmosferze ochronnej. Fajnych i smacznych. Mieliśmy sprzęt, zasoby i chęci aby to zrobić. Zanim postawiliśmy sklep, zrobiliśmy zdjęcia itd, przetestowaliśmy wszystko, to nas znów otwarli i zaczęła się ostra praca z weselami. Dlatego sklep odpaliliśmy dopiero teraz.

I z racji tego, że społeczność wykopu jest bardzo bliska mojemu sercu, chciałem rozlosować wśród pulsujących 10 kodów rabatowych do naszego sklepu. Kod rabatowy oczywiście rabatuje 100%, więc płacicie okrągłe 0zł. Kod obowiązuje na zakup 1 dużego boxa (u nas jest to 8 paczek pierogów).

Losowanie 24.10.2021 o godzinie 22.00.

Nie wiem czy powinienem podawać adres sklepu czy nie - ale najwyżej Szanowny Wszystkowiedzący Umiłowany Pan/Pani Admin II Litościwy usunie - https://sklep.pierogibobowskie.pl

Pozdrawiam Was Mirki!
Marcin Szczepanek
marcinszczepanek - #rozdajo #chwalesie

Mirki i Mirabelki. Jestem z Wami od prawie ...

źródło: comment_1634799949nVYfdAkbRkxhZF6BaOkkeM.jpg

Pobierz
  • 121
@marcinszczepanek: Propsy za podawanie wartości odżywczych, tylko jedno mnie nurtuje, ile pierogów się dostaje za kupno "1 przedmiotu"? Wchodzę na stronę, pierogi ruskie, klikam 1 i "do koszyka" i ile dostanę wtedy pierogów, co nigdzie nie widzę, żeby było to napisane.