Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Jako że domu już nie postawie, bo stoi , to chciałbym zrobić własne ogrodzenie. Padło na metalowe. Chciałbym je zacząć robić w przyszłym roku, a że mam trochę pieniądza, to jaka spawarkę polecacie dla amatora aby się na niej pouczyć, a z czasem robić solidniejsze konstrukcje? Na co zwracać uwagę? Docelowo chce zrobić stalowe konstrukcje pokroju altan, wiat samochodowych czy właśnie ogrodzenia. Mam doświadczenie w budowaniu altany drewnianej i ogrodzenia z drewna, ale kręci mnie bardziej stal. Szukam spawarki ale nie wiem na co zwrócić uwagę, a nie chce też kupować jakiejś przemysłowej spawarki, bo to zajęcie ma sprawiać frajdę i finalnie chce widzieć praktyczny efekt.
#spawanie #kiciochpyta
  • 4
@dosprzet: myślę że mma będzie ok. Nie mam na tyle dużego pomieszczenia czy hali aby zmiescić docelowo 7 metrów długości przesuwnej bramy, więc większość prac będę wykonywać na dworze. Myślę że na start zacznę od nauki konstruując metalowe podpory, które będą pełnić rolę "stołu" na których będę opierać i kłaść większe konstrukcje. Docelowo to co opisałem w 1 poście.
Możesz coś polecić?