Wpis z mikrobloga

Cześć, dawno temu zostało mi skradzione konto na instagramie, nie przejąłem sie tym wtedy założyłem nowego jakoś tak.
Konto zostało mi skradzione w dziwny sposób, ponieważ hasło zostało zmienione i emial. Znalazłem jakiś poradnik że z nowego konta piszesz do instagrama że chcesz odzyskać swoje konto, oni tam ci dają weryfikacje typu zdjecie z kodem który ci wygeneruja i konto ci oddadza, ale już mija z 3 tydzien i dalej cisza.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co moge zrobić by to konto odzyskać ? Może jest w śród nas jakaś osoba co pracuje w supprcie i mogłaby pomóc w jakikolwiek sposób popchnąć tą sprawę dalej.
Może jest na to jakiś inny sposób, bardzo was proszę o pomoc zależy mi bardzo na tym straconym koncie
#instagram #facebook #awaria #twitter #socialmedia
  • 3
@PanKszysiek: klikasz te trzy kropeczki przy nazwie konta i zgłoś > zgłoś konto > podszywa się pod kogoś > wybierasz JA. Odzyskałam dokładnie w ten sposób konto. Wyślą Ci faktycznie do weryfikacji kod który musisz napisać na kartce i zrobić sobie z nim zdjęcie. Tylko jeśli nie masz żadnych zdjęć na instagramie na którym widać Twoja twarz to nie odzyskasz tego konta, bo nie będą mogli zweryfikować czy to jest twoje
  • 0
@PanKszysiek: klikasz te trzy kropeczki przy nazwie konta i zgłoś > zgłoś konto > podszywa się pod kogoś > wybierasz JA. Odzyskałam dokładnie w ten sposób konto. Wyślą Ci faktycznie do weryfikacji kod który musisz napisać na kartce i zrobić sobie z nim zdjęcie. Tylko jeśli nie masz żadnych zdjęć na instagramie na którym widać Twoja twarz to nie odzyskasz tego konta, bo nie będą mogli zweryfikować czy to jest twoje