Wpis z mikrobloga

Nie daje spojlera bo to łatwe do przewidzenia...
Wkurza mnie Nono i jej pretensje do Łukasza i Vanessy. Jest połowa sezonu a ona się dopiero orientuje co to za gra i że w hotelu nie zostanie przez zasiedzenie. Żałuję że Łukasz ją uprzedził i została. Oha też była niemrawa, ale przynajmniej nie była bezbarwna.
#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@Dewasta: w ogóle w tym sezonie nie ma zbyt fajnych dziewczyn. Powoli zaczynam coraz bardziej lubić Wiktorię i zaczyna mi brakować Natki bo odkąd była w parze z Milem zrobiła się fajniejsza. Ta Inga póki co wydaje się być ok ale kto wie co będzie jak się odpali. Klauno i Klapessę bym stamtad wywaliła a Nana i Sara są mi póki co permanentnie obojętne. Może jeszcze ta Kate wejdzie i
  • Odpowiedz
@Dewasta: przykro mi to napisać:ona wygląda na osobę, która ma jakieś duże wyzwania intelektualne. jej sposób formułowania myśli to jest sprawa niepokojąca. dziewczyna ma 20 lat, a od początku nie słyszałam, żeby byłą w stanie stworzyć zdanie, które byłoby wypowiedziane płynnie, bez 5 powtórzeń, bez "nooo",miałoby sens, którego nie trzeba było się domyslac, i znała więcej niz 1000 słów, notorycznie powtarza jakieś slangowe ogólniki i nie potrafi opisać najrpstszych stanów
  • Odpowiedz
@matsumo:
Też się na tym zastanawiam. Czy to Nono ma...problem? Wtedy nie ma co drwić, każdy ma swój potencjał intelektualny. Ale z drugiej strony, szczególnie patrząc na młodzież na moich studiach(roczniki 2001/2002 w większości), obawiam się, że to defekt generacji, jeśli nie pokolenia.
  • Odpowiedz