Wpis z mikrobloga

nic mnie nie wkurza tak jak eko-parówa i te jego pierdy o pomaganiu i hejtowaniu - "hejtujesz przegrywasz :) ja pomagam" gdzie on komu w czymś pomógł? najwięcej ze wszystkich gada o pomaganiu a najmniej robi i najwięcej hejtuje jak on mnie denerwuje... każdy więcej pomagał od niego, pato pomagał dla knura, fiodor pomagał, paweł pomagał, meksyk pomagał, nawet aron w jakiś sposób pomaga, każdy kto kręcił się koło szkolniaków jakoś im pomagał, oczywiście każdy czerpał z tego profit, ale każdy pomagał, a ten zero a tylko wypisuje te schizofreniczne pierdy na jutubie... ja naprawdę podziwiam pato czy fiodora że przy spotkaniu z ekoczubkiem nie posunęli się do rękoczynów, bo ciężko się opanować nawet jak to się obserwuje przez internet tego idiotę przygłupa a co dopiero w kontakcie z nim w cztery oczy, przysięgam nawet sławek sam w sobie mnie tak nie wkurza bo chociaz lubię się posmiać z rudego geja a ekogrochówę to jak on mnie ******** ()
#kononowicz #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
@SnajperzBombasu: odpowiedz jest prosta. Zaburzenie osobowości. rafałek to typowy narcyz , potrzebuje atencjiw dodatku zyje sobie we własnej bańce informacyjnej gdzie jaki sie jako bohater , ekolog i człowiek uczciwy rzetelny i tak dalej , ale to wymysł jego chorej główki. Narcyzi maja bardzo odrzucajacy charakter , dlatego rafałek w całej swojej działalności "polityczno - ekologicznej" nikogo normalnego wokół siebie nie zgromadził , nie został liderem , jego wspólpracownikami byli sami
  • Odpowiedz