Wpis z mikrobloga

Mirunki, podrzućcie jakieś tytuły gier na #xbox w które można grać razem z różowym.
Wszelkie mordobicia i sportówki odpadają.

Ostatnio graliśmy w Unravel Two i baaaardzo była ona piękna. Niestety szukam czegoś w tym stylu i dupa.

Widziałem It takes two, ale gameplay średnio mi się podoba.
Na PC graliśmy razem w Ori and the blind forrest, z tym że tutaj nie ma kooperacji, jedynie przekazywanie sobie pada.

Ktoś coś?
  • 15
@tegie: Edit: widziałem „Never Alone”, wygląda super, ale nigdzie do kupienia w rozsądnej kwocie, a nie chce mi się (nie umiem) kombinować z Allegro i VPN
@tegie: Unrailed! jest śmieszny, podobnie jak Overcooked, przy czym ten pierwszy dość szybko się nudzi (ale zawsze to jakieś 2 tygodnie świetnej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Z takich dla jednej osoby, jakby różowa chciała sama pograć to druga część Oriego jest cudna, a Yoku's Island świeża i pocieszna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tegie: ja pykam ostatnio z niebieskim w Enter the Gungeon, strasznie wciąga, tylko potrzeba trochę cierpliwości :) A poza tym polecam Child of Light, Overcooked, Spelunky, Human: fall flat, albo hotseaty typu Civilization, Hirołsiki albo Wormsy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tegie: Cake Bash, jedna z ulubionych gier mojej rodzinki, zaraz obok Overcooked 1 i 2, oraz Mario Party na Switchu. (no niestety Nintendo)
@puddin: Oriego na pewno ogramy:) chociaż w pierwszej części zatrzymaliśmy się w pewnym momencie i nie wiedzieliśmy co zrobić :) mam na PC, teraz wpadł Xbox, wiec kupię pewnie druga cześć
@Griffith: Odbieram ironię :) wyszukiwarka w wypoku działa jak działa. A dzisiaj padło już kilka tytułów, których sam nie znalazłem w Google, także zapytać ponownie było warto ;)