Wpis z mikrobloga

TL;DR Bawię się z ONR Wodzisław Śląski.

Zanim zacznę, tak, nie noszę ze sobą telefonu gdy wychodzę do Żabki. Mam ponad 40 lat i nie jestem nauczony zabierać go nawet gdy wychodzę na 5 min. Dlatego nie ma zdjęć z miejsca akcji.

Jutro w moim mieście organizowany jest marsz równości, zdjęcie plakatu macie w tym artykule: https://rybnik.wyborcza.pl/rybnik/7,180134,27688569,swietowano-tu-urodziny-hitlera-teraz-bedzie-marsz-rownosci.html

W drodze do Żabki mijam dwa słupy ogłoszeniowe gdzie te plakaty wiszą, ale ONR dzielnie je zakleja. Wczoraj zerwałem ich plakaty, klej jeszcze świeży, dziś zrobiłem znów to samo ale zabrałem je do domu by cyknąć fotkę.

Zaraz na mnie się rzucicie, że zrywanie plakatów jest nielegalne, no to wam powiem, że były one klejone drukowaną stroną, a przechodnie widzieli tylko czyste kartki zamiast plakatów zapraszających na marsz. Jako, że czysta kartka to nie żadne ogłoszenie zrywam je i tyle. Ciekawe dlaczego ONR się wstydzi i nie klei swoich plakatów frontem do widza.

Dziś wybiorę się jeszcze na polowanie, ale tym razem z telefonem, o ile nie zapomnę. Aha i zapraszam wszystkich jutro o 15:00 na rynek w Wodzisławiu.

Tutaj zerwane dziś plakaty:

#neuropa #onr #bekazprawakow #lgbt #wodzislawslaski
lakukaracza_ - TL;DR Bawię się z ONR Wodzisław Śląski.

Zanim zacznę, tak, nie nosz...

źródło: comment_1634279214dXO5B2MeJytpfvW2W7HsZk.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@slapdash: Też tego nie kumam. Jedna hipoteza moja to różne rozmiary plakatów, ten ONR sporo mniejszy i głupio by wyglądało bo część treści dalej jest widoczna i może być skojarzona z ONR. Druga hipoteza to obawa przed urzędem miasta, który dał zgodę na marsz i jednocześnie daje zgodę na marsze ONRu, może kleją tak z obawy przed uchyleniem im pozwolenia. Dlaczego jednak marnują dobre plakaty, a nie kleją zwykłych pustych kartek
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Ale robisz to w rękawiczkach, co nie? Pamiętaj, że niektóre zwierzęta jak kleją coś takiego to dają żyletki pod spód żeby człowiek się zaciął przy zrywaniu.
  • Odpowiedz