Wpis z mikrobloga

@DrTRAPH0USE: Mnie odstrasza jakiś pseudo futurystyczny świat w tej grze. Nie wiem kto na to wpadł, ale dlaczego zamiast zrobić kolejną część Gothica, to tworzy się taki syf? #!$%@?, przecież to nie ma klimatu. Tu subiektywna opinia, ale chyba poparta wynikami sprzedaży i ocenami.
  • Odpowiedz
@daaamianek: risen 1 byl jak gothc i byl to imo najlepszy risen takze cos w tym jest, pewnie PB chce wprowadzac tez troche inne klimaty do swoich gier

@DrTRAPH0USE: jak lubisz gothic i risen to spoko, inaczej watpie, zeby ci przypadl elex do gustu
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: No gra się bardzo Gothicowo pomimo zupełnie innego settingu. Jak jesteś fanem Gothiców/Risenów to spoko, w przeciwnym razie odstraszy cię typowe drewno od Piranii.


@redemptor: @daaamianek: @Marcines: Pany doprecyzuje pytanie i powiem tak, Gothic 2 to najlepsza gra na swiecie, Gothic 2NK to najlepszy dodatek, Gorhix 3 nie przeszedłem, Risen 1 to najlepszy Risen( taki powinien byc G3) - czy Elex za 50 zł is Gut?
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: Miałem dwa podejścia, raz przeszedłem jakieś 75% gry, i już siły nie miałem kończyć. Świat pusty, frakcje mają chyba z 5 imiennych osób na głowę, reszta to postacie sztuczne jak w Gothicu typu Obywatel. Nikogo zapamiętać nie mogłem, wszyscy bezpłciowi, sam świat mi się nie podoba i to skrzyżowanie futurystyki z mieczami (no ale od twórców Gothica to machnąłem ręką i kupiłem). Dwudziestoletni Gothic czy trochę młodszy Risen 1 dał
  • Odpowiedz
@DrTRAPH0USE: za 40 złotych to możesz spróbować. Na początku trochę trudne potyczki i bez towarzysza jest słabo. Dialogi i postacie drętwe. Ogólnie drewno ale mimo wszystko dobrze się bawiłem grając w to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DrTRAPH0USE: Widzę, że kolega lubi Gothic jak ja więc Elex też powinien się Tobie podobać. To taki sam drewniany Gothic ale w lepszej oprawie graficznej, będziesz zadowolony. Ja kupiłem jeszcze w preorderze, przechodziłem 3 razy tak mi weszło :)
  • Odpowiedz