Wpis z mikrobloga

@Iudex: @a__s: No patrzcie, a ja unikam jak ognia, no ale telefony od marketerów ludzie też odbierają - czy to znaczy, że to jest dobre? ;)


@zuchtomek: Ale wiesz, że na newsletter to się trzeba zapisać, prawda? Czyli trzeba chcieć być na liście. Chyba, że mylisz newsletter z mailingiem do bazy zewnętrznej.
@Iudex: Wow. No trzeba się zapisać, co często jest ukryte pod przyciskiem 'zaznacz wszystko' i wielu ludzi nieświadomie zapisuje się na te newslettery ;)
Ja wolę zrezygnować z usługi jeśli (niezgodnie z prawem) wymagają zgód marketingowych.

Tak czy inaczej - ja nie o słuszność takich usług pytam, tylko o gotowe rozwiązania tego typu :)

I uprzedzając kolejne OT - tak mam google i wybrałem kilka do testów, natomiast pytałem czy KTOŚ
@zuchtomek:
Jak chcesz dużo automatyzować: salesmanago, hubspot, active campaign.
Jak chcesz robić regularne wysyłki do duzej bazy: freshmail, getresponse (polecam ostatni)
Jak chcesz po prostu zacząć wysyłać jutro: mailchimp, sendgrid
@Iudex: No i teraz dziękuję :D

Getresponse, freshmaila i mailchimpa im testowo pozakładałem, bo sami nie potrafią powiedzieć jak duża to będzie baza, ani jak często wysyłka.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Getresponse, freshmaila i mailchimpa im testowo pozakładałem


@zuchtomek: No to jak ktoś kto ma to prowadzić musiał mieć przez Ciebie założone konto, to życzę powodzenia xD
Dla laików najlepszy będzie freshmail albo getresponse.
@Iudex: No, sam sobie współczuję xD

Też w tym tygodniu musiałem im znaleźć i zaprezentować jakieś ankiety do zbierania opinii po targach.

Jakież było ich zdziwienie gdy zrobiłem to w darmowych formularzach google ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ehhh nawet nie chce mi się narzekać ;P
@Iudex: A dziale dyrektor, kierownik i trzech ludzi, nie wiem od czego.. Nawet fejsbuki trzeba im konfigurować bo danych nie potrafią uzupełnić...

No, ale bez takich gamoni całkiem nie miałbym co robić w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Iudex: Tak więc, z tym newsletterem też im powodzenia życzę, bo przeczytać artykuł jak omijać SPAM ich pewnie przerośnie i popełnią 75% możliwych do zrobienia błędów ¯\_(ツ)_/¯

Będzie to najbardziej bezużyteczny i najbardziej niechciany niusletter w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak im się uda to wrócę za jakiś czas i sprawdzę jaki mamy OpenRate xD