Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: no taka spurek przeciez jawnie chce zakazac zywnosci pochodzenia zwierzęcego. A mieso z laboratoriów to aktualnie utopia. Sam bym po czasie sie przerzucil zapewne ale dopóki go nie ma - będę bronił mozliwosci zakupu. Ja wegetarianom nie zabraniam jeść brokula
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert:

o boze jak smiesznie, wyśmieje temat i sie nie odniose do sensu dyskusji haha wygrałem. Szkoda czasu. Wiwatujesz ludziom ktorzy chca ci zabrac wolnosc jedzenia tego co chcesz


Nie trzeba będzie sztucznie zawyżać cen ponieważ owady są znacznie tańsze w produkcji. Obecnie wieprzowina/wołowina/drób wygrywają efektem skali gdzie mięso często jest tańsze od warzyw (7,99 zł/kg karkówki, to jakiś kosmos, owady obecnie to koło kilkudziesięciu złotych za kilogram). Sądzę jednak
  • Odpowiedz
no taka spurek przeciez jawnie chce zakazac zywnosci pochodzenia zwierzęcego.


@ButtHurtAlert: Spurek została cesarzem czy co, że się boisz jej poglądów?

Sam bym po czasie sie przerzucil zapewne ale dopóki go nie ma - będę bronił mozliwosci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ilem: taka ciekawostka - pracowałem nad tworzeniem 'fabryki' białka owadziego. Projekt hali trochę z horrorów - ciemno, ustawione skrzynie z robalami pod sam sufit. I tylko taśmociągi wożące skrzynki do karmienia i ocenę jak im się żyje. Kilka procent larw na rozród, reszta do młyna. R&D nad tym było bardzo interesujące xD
  • Odpowiedz