Wpis z mikrobloga

Czy w tym #olx to spadi z #!$%@? na głowę? Żądają skanów dowodu osobistego lub paszportu? Na portalu który jest w PL rozpoznawalny głównie z wyłudzeń i #scam ?
Nie dość że słychać głosy, że zamierzają wprowadzić opłaty z przelewy online i przesyłki olx to jeszcze kombinują z potwierdzaniem tożsamości. A mojej zgłoszenia, że sprzedawca nie znadał przesyłki i nie odzyskałem kasy nie mogą rozpatrzeć od 1,5 tygodnia.

Na poczatku im przyklaskiwałem i trzymałem kciuki żeby zagarnęli jak najwięcej klientów allegro, ale jak widzę w jakim kierunku to idzie to mam nadzieje żeby upadli i sobie ten głupi ryj rozwalili.
#oszukujo
Zabi96 - Czy w tym #olx to spadi z #!$%@? na głowę? Żądają skanów dowodu osobistego l...

źródło: comment_16338893721dTb4HYwyJxrgQe08ZWvgO.jpg

Pobierz
  • 4
@marsjanin2012: U mnie dowód z zamazanymi danymi nie przeszedł. Zażądali wyciągu bankowego i też nie przeszedł. Jak zapytasz wsparcia klienta co w takiej sytuacji zrobić to rozkładają ręce, bo weryfikacje robi za nich firma zewnętrzna i nie ma możliwości manualnej weryfikacji. Im dłużej działa ten portal tym ciężej coś sprzedać...
@marsjanin2012: Ja się poddałem i po prostu usunąłem konto, bo te dzbany zostawiają cały formularz do tej weryfikacji uzupełniony i się nie da go wyczyścić. W przypadku włamu na konto podają wszystko na tacy. I tak ma być opłata za sprzedaż, to mi już nie robi różnicy czy coś wystawię na Allegro Lokalnie czy OLX.