Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
Ale mnie denerwuje obecne tu deprecjonowanie piłkarzy San Marino. Śmianie się hehe piekarze, na jutro do roboty. Ja tam widzę ludzi z pasją. Ludzi, którzy mieli wystarczającą ilość motywacji by połączyć normalne życie z reprezentacją, treningami, wyjazdami. Którzy robią coś ciekawego w życiu i jest do dla nich niezwykła przygoda której pewnie większość ludzi ich wyśmiewających nigdy nie przeżyje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę ich starania, zostawiane na boisku serce. Coś co kocham w sporcie, coś za co pokochałem piłkę. Wielkie uznanie dla tych panów. A ci co oglądają piłkę od święta i oglądają mecze dla show dupa cicho bo nie do końca rozumiecie o co chodzi w sporcie.
#mecz
  • 25
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL mnie ciekawi co czują obywatele San Marino. Czy w sumie fajnie, że oglądają swoich w meczach z innymi i cieszą się mimo wiecznego #!$%@?, czy tylko #!$%@?ą, że na co idą ich podatki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@WarmWeather: ciężko powiedzieć. Ich rodziny na pewno oglądają. W czasach gdy przegrywali po 11:0 były dyskusje w parlamencie by rozwiązać związek. Na szczęście od tamtego czasu ich poziom wzrósł. Wiadomo, nigdy nie dogonią jakości graczy zawodowych. Ale przynajmniej różnice nie są aż tak diametrialne jak kiedyś.
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL Nie szanuje marnowania czasu profesjonalistów, wyraziłem jedynie swoją opinię na ten temat bez żadnego wulgaryzmu, mam prawo do takiej opinii, ty natomiast nie masz prawa dyktować dyskursu w ten sposób, że gdy ktoś się z tobą nie zgadza to z automatu kogoś nie szanuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stale_prawo: mam prawo bo to mój post. Mogę równie dobrze usunąć twoje wypowiedzi ale tego nie robię. To maks wyrażonej przeze mnie grzeczności wobec ciebie zwłaszcza, że zaznaczyłem, że takie osoby jak ty nie są tu mile widziane. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stale_prawo: po prostu wiem czym jest sport, a ty nie. Postrzegasz piłkę przez pryzmat wielkich spotkań, pieniędzy, profesjonalizmu. Ja widzę sport. W sporcie chodzi o wyłonienie najlepszych w ramach rywalizacji. Zawsze w każdym sporcie są tacy co odstają. Czy to skoczkowie narciarscy co skaczą na mamucie poniżej 100 metrów, biegacze dobiegający na mete w dwa razy dłuższym czasie. Każdy dostaje szanse i nie zawsze chodzi o to by wygrać. Chodzi o
  • Odpowiedz
@Merdarion_PL Nie wiem czy wiesz ale co do skoków narciarskich był kiedyś taki zawodnik Eddie Orzeł, skakał bardzo mało i był jednym z najsłabszych. Dzisiaj do konkursów są eliminacje. Preeliminacje do wielkich, głównych turniejów w piłce nożnej odbywają się natomiast w zdecydowanie mniej przesyconych pieniądzem federacjach takich jak np. Azja, Afryka czy Ameryka Północna. Jeśli San Marino byłoby na tyle dobrą drużyną to mimo słabego startu wwywalczyłoby prawo do gry z drużynami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@stale_prawo: parodia sportu to jest uważanie, że podchodzenie do rywalizacji z slabszym rywalem to strata czasu zawodników. Jak mówiłem, nie rozumiesz sportu, nie kochasz go i postrzegasz tylko przez pryzmat widowiska oraz pieniędzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stale_prawo: jak według ciebie piłkarze San Marino nic nie pokazują to proponuję przemieścić oczy twoje z dolnych partii ciała do oczodołów. Zaliczyli ogromny krok naprzód w ciągu ostatnich 10 lat. Prezentują się coraz lepiej. Zasługują przez sam rozwój na możliwość walki w eliminacjach.
  • Odpowiedz
@stale_prawo: wydaje mi się że w UEFA jest tendencja by każda federacja była równa, takie San Marino wystawia 3 kluby w eliminacjach pomimo, że niewiele wnoszą. Stąd każdy zaczyna z tego samego pułapu.
  • Odpowiedz
@stale_prawo: widzę że kolega to na pewno gorący zwolennik SUPERHIPERLIGI gdzie mniejsi po prostu nie mają wstępu bo nie, bo #!$%@? mniejszych - bo jak to określiłeś - to marnowanie czasu profesjonalistów.

W grupie J masz Armenię na 3 miejscu ze sporymi szansami na wejście do baraży. W 2016 malutka Islandia weszła do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Sheriff Tiraspol prowadzi w swojej grupie w Lidze Mistrzów z 6 punktami będąc nad Realem
  • Odpowiedz