Wpis z mikrobloga

Siemano, półtora tygodnia temu zamówiłem sobie ring rift adventure za 250zł na amazonie, następnego dnia już cena wskoczyła do 300 więc to był deal życia :P. Długo się zastanawiałem nad kupieniem, rozważyłem wszystkie za i przeciw na wykopie reddicie i youtube i w końcu wjechało yolo kupuje. Przyszło dzień po zamówieniu i jeszcze w nocy po powrocie z pracy był mały teścik na silent mode (ale wyczytałem na reddicie, że ludzie narzekają na ból kolan).

Jak na razie gierka kozacka już 6 dni ćwiczeń za mną, zacząłem od poziomu 22 ale już drugiego dnia zwiększyłem na 24 i przysiady mnie zabijają xD. Minus taki, że często skręca mi "kierownice" w lewo i muszę kalibrować w dół no i te badanie tętna trochę pic na wodę bo zalany byłem potem a pokazywało mi "light exercises" w co nie bardzo chciałem wierzyć ale mniejsza.

Trochę też nie ogarniam jak się blokuje niby mam czuć brzuch a nie łapy ale prawie za każdym razem czuje łapy jak ściskam nawet specjalnie oddycham głęboko żeby wypychać brzuchem pierścień, nie wiem może w złym miejscu układam.

Bardzo przykładam się do techniki bo mam trochę problemy z plecami, więc jakieś przeprosty nie wchodzą za bardzo w grę np podczas planka bardzo pilnuje napięcia ciała i kontroluje ruchy, a myślę że takie osoby co dopiero zaczynają zabawę z ćwiczeniami po prostu by się gibały góra dół ;p.

Cel jest zrzucić zbędne kilogramy, waga docelowa ~80 (BMI pokazuje mi, że norma to 72-84, ale wiadomo że jeszcze brać pod uwagę budowę ciała kości ilość mięśni itp.). Pomyślałem, że zrobię sobie challenge żeby właśnie osiągnąć ten wynik a jest z czego schodzić bo dzisiaj rano pokazało 94 - jeszcze niedawno 98 ale chodzę dodatkowo na siłownie.

Co tydzień będę wrzucał screena mojej postaci na tym tagu, może kogoś zachęcę tym do kupna albo powrotu do gry no i będę miał motywacje żeby tego nie rzucić w odstawkę, a jak ktoś ma mnie gdzieś to po prostu dać na czarną listę ;p.

#ringfitadventure
dpftw - Siemano, półtora tygodnia temu zamówiłem sobie ring rift adventure za 250zł n...

źródło: comment_1633782382isYRvPaXM46rcwI0m9BFnY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@dpftw: Daj swój FC, może mnie to zmotywuje do powrotu do grania, bo miałem 6 świat i wyjechałem na dłużej i od tej pory gram w inne gry, a nie chce mi się sięgać po ring cona xD
  • Odpowiedz
@Tfor Jasne, wrócę tylko na chatę to podeśle ;p na początku nie ogarnąłem co to FC, pierwsza myśl to Free Company z FFXIV xd
  • Odpowiedz
@dpftw: a masz nintendo switch online wykupione? Wtedy możesz porównywać swoje wyniki na tle wszystkich graczy z danego rocznika, więc większa zabawa jak porównywanie tylko z listą znajomych.
  • Odpowiedz