Wpis z mikrobloga

Skoki narciarskie i ich popularność wśród polskiej populacji świadczy o przaśności, kompleksach, źle ulokowanej dumie, co wywołuje śmieszność,bo jest zwykłym cebulactwem. Cieszę się, że skoki znikają z TVP, która przez lata pielęgnowała (i pielęgnuje) cebulactwo.
Z kolei TVN zawsze uchodziła (albo chciała uchodzić) za medium walczące z cebulactwem, promujące "FajnoPolskę", która jedynie czasami ocierała się o cebulę robiąc transmisję wśród kibiców piłki nożnej czy siatkówki (ale wciąż starając się ukazywać "fajnopolski" punkt widzenia). Wraz z kolejnym sezonem TVN będzie co prawda transmitować ten elitarny sport z ogromną barierą wejścia, który stał się popularny wśród przysłowiowych januszy i grażyn, którzy m.in. wybrali PiS i Dudę, pobierają i popierają 500+, słuchają disco polo i zapełnili bałtyckie plaże parawanami, czyli wśród "cebuli". Oczywiście pieniądz z tego będzie dla TVN-u, a to się w końcu liczy. Nie sposób jednak uśmiechnąć się, że "elita" z TVN będzie robiła transmisję dyscypliny sportowej popularnej głównie wśród ludu, pogardzanej cebuli, która ze skoków zrobiła groteskowe dobro narodowe i obiekt dumy a nawet kultu.

#tvpis #tvp #tvn #eurosport #skoki #skokinarciarckie #eurosport #discovery #cebula #janusze #polactwo
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@spiegelglas: news flash dla ciebie: należący do discovery eurosport od lat kupował prawa do skoków i udzielał sublicencji tvpis

no a w tym roku discovery doszło do wniosku że po co, skoro ich tvn jest dostępny za darmo naziemnie i zrobią transmisję u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i pamiętaj że daaaawno temu były w tvn mecze piłki nożnej xD
  • Odpowiedz
@jaroty:

wiesz, ja pamiętam jeszcze Małysza, Skupienia, Mateję i TCS 2000/2001 czy mecze Wisły Kraków w TVN (Gorawski wtedy strzelił), więc wiem jak było..

a popularność skoków, dzięki TVP, stała się jednym z symboli cebuli tego społeczeństwa

ale niech "se oglądajo"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
wśród polskiej populacji świadczy o przaśności, kompleksach, źle ulokowanej dumie, co wywołuje śmieszność,bo jest zwykłym cebulactwem

@spiegelglas: kibic ze mnie żaden, bo sobie najwyżej finał siatkówki czasem obejrzę a na mecze, rajdy i skoki po prostu nie mam czasu

ale generalnie doszukiwanie się "cebulactwa" w samym sporcie to jednak spory przestrzał. Nawet jeśli idzie o kwestię popularności, to dla mnie większą cebulą i prostactwem zawsze będą rzeczy pokroju "reality show" typu
  • Odpowiedz
@xfin: jestem też ciekawy jak tvp zareaguje na wypełnienie tej luki w weekendy, czy załatwią inne zdarzenia sportowe, czy puszczą jakieś filmy czy "zwierzęta świata" ;P
  • Odpowiedz