Wpis z mikrobloga

@gromota: zauważyłem że oni to potrafią śledzić jakieś dziwne profile randomowych dziewczyn z czeluści twittera których nikt nie obserwuje i to wrzucają i tagują jakby cała lewica taka byłą.

#!$%@? że w większośći lewica to ludzie po prostu o normalnych poglądach głównie światopoglądowych, ale będą przypisywać trzy twittery i kreować obraz.

chorzy ludzie
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: tępy komentarz, jak zwykle prawica bierze jakaś jednostkę i przenosi to na całą grupę. To tak jakbym wziął zwierzenia przepoconego siostrojebcy z Alabamy w czapce MAGA i pisał o tym jak to ciekawe bo pokazuje że prawica to nie tylko porządek czy coś takiego xD
  • Odpowiedz
@Voorhees_: dzieci i zielonki głosu nie mają.
@JohnRamboo: nikt nie sugeruję że jest gejem bo wrzuca takie znaleziska, tylko po pierwsze beka z takich ludzi którzy uważają że zbiór wiadomości neuropa albo koroluk to gówno a sami zwołują się to takie czegoś. A po drugie beka z fiksacji analnych prawicy, usłyszał o sraniu i od razu kolegów po fachu zaprasza xD.
Jeśli ma serio uważasz że to wartościowy
  • Odpowiedz
@McWozniak: w ktorym miejscu napisalem ze to wartosciowe znalezisko? Twierdzilem i dalej twierdze ze nagrywanie takiego gowna jak i chwalenie sie nim w internecie to patologia i degeneracha. Mowienie o sraniu i lizaniu dupy 70 letnim dziadkom na platformie z ktorej korzysta duzo dzieci nie brzmi zbyt rozsadnie + nie mowisz mi ze autorem nagrania jest konserwatysta.

Sami takie nagrania udostepniacie w sieci a potem jak ktos sprawe naglasnia to
  • Odpowiedz
@JohnRamboo: > w ktorym miejscu napisalem ze to wartosciowe znalezisko?

Napisałeś że to jest ten quality content, I że dobrze ukazuje patologie. Nie mówię że twierdzisz że filmik jest wartościowy tylko że wyciąganie randoma z neta i mówienie "patrzcie lewica" jest jakimś wartościowym znaleziskiem. Ilu było takich co mówili że mogło zaorać Koroluka jednym filmikiem ale nie chce im się robić bo nie mają czasu, a później bawią się w wstawianie jak losowa Julka czy Oskarek coś #!$%@? i przyklejanie tego do Lewicy czy Neuropy.

nie mowisz mi ze autorem nagrania jest
McWozniak - @JohnRamboo: > w ktorym miejscu napisalem ze to wartosciowe znalezisko?
...

źródło: comment_1633537620X1jaVccwjF54L5nxVKGdZG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz