Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No więc mam już ten #windows11 zainstalowany na moim #thinkpad X1 Carbon Gen6. Bazowo Winda 10 Pro, instalka z asystenta poszła z pierwszego. Zero błędów podczas instalacji, zero większych bugów (jak na razie) w trakcie użytkowania. Czy warto....? Ciężko powiedzieć. Niektóre rzeczy wyglądają ładniej, inne tak samo paskudnie jak zawsze, funkcjonalnie w kilku miejscach krok wstecz. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Microsoft kontynuuje cykl - po udanym W10 (moim zdaniem) najwidoczniej czas na ME, Vistę, czy 8 nowego pokolenia - W11.

Kurczę, aż mi się czasy produktów Stardocka przypomniały jak patrzę na te nowe międzymordzie.

Nic to, pobawię się kilka dni. Najwyżej się zrobi rolkę w tył.
  • 4
@Jubei: to już wyszło oficjalnie czy nadal beta?

inne tak samo paskudnie jak zawsze, funkcjonalnie w kilku miejscach krok wstecz.


@Jubei: Soory ale z win10 było to samo. Na start win10 wyglądał jak kupa. Dopiero po aktualizacjach w chyba 2018 roku poprawili UI a i tak w wielu miejscach jest #!$%@? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: no wiem... Niestety, taki to już los poza ekosystemem Apple, zawsze jakieś kompromisy. ¯\_(ツ)_/¯ Tylko na japcach (tfu) ładnie, kolorowo i spójnie.