Wpis z mikrobloga

No i czkowiek z podkulonym ogonem wraca na magazyn do januszexu. Miała być robota w biurze, ale oczywiście to nie dla chłopa, smiechu warte.Jak w tym kraju ma być dobrze, jak mlodzi nie dostają szans a w zamian przyjmują swoich przydupasów? No to od jutra trzeba latać z paleciakiem i dźwigać ciężkie rzecz ( ͡º ͜ʖ͡º). It's over dla chłopa...
#przegryw #januszex #pracbaza
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Profesor_Malek: baby też chcą pracować a że paleciaki praktycznie puste tylko wolno im używać więc kierownik takiej nie chce. Więc baby do biura a faceci do magazynu. Seksizm i tyle
  • Odpowiedz
  • 0
@bryndzus No akurat do tego biura, co miałem szanse się załapać to wzięli starego typa, który okazał się przydupasem No ale mial przepotężne doświadczenie XD. Szkoda czasu, żeby nad tym ubolewać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Annonekk No widzisz, jaki ten nasz kraj jest cudowny. Wiadomo, nie mam doświadczenia bo dopiero w tym roku uzyskałem stopień inżyniera. Starałem się o robotę w kadrach i przy okazji żeby wspomoc głównego bhpowva, bo jestem po bhp. Wzięli za to przydupasa tego bhpowca, starego typa XD. Zamiast dac szanse młodym, żeby jakoś zdobyć te doświadczenie, nabrać w prawym to lepiej brac jakiś swoich przydupasów.
  • Odpowiedz