Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję prostego "programu" online do fakturowania, myślałem o fakturowo.pl itd. do bardzo prostej działalności jednoosobowej, zakup i sprzedaż, kilka pozycji magazynowych, na upartego magazyn mogę mieć w excelu ale fajnie by było jeśli też byłby w "programie" i powinien generować JPK. Proszę o podpowiedź ;) #firma #biznes #fakturowanie #ksiegowosc
  • 5
  • Odpowiedz
@vivanat: Wydaje mi się że fakturowania.pl będzie odpowiedni i w najlepszej cenie. Sam korzystam do prowadzenia całej JDG z Infakt(zniżka) bo bardzo mi się podoba interfejs. Infakt ma taki plus że do 3 faktur za darmo, a potem 12zł za same faktury. Można sobie założyć konto i przetestować za darmo przez miesiąc każdy program.
  • Odpowiedz
Infakt(zniżka)


@zibizz1: a prowadzi to magazyn? Zawsze leciałem na subiekcie, ale wszedłem w nowy temat, który w całym roku będzie miał nie więcej niż 10 pozycji magazynowych, magazyn tak "skomplikowany", że na upartego poprowadziłbym na kartce w kratkę a4. Ale wolałbym rozwiązanie które zrobi to za mnie. Ale dokumentów zakupowych i sprzedażowych może być dziesiąt w skali miesiąca...
  • Odpowiedz
@vivanat: Infakt ma produkty(do wygodnego dodawania do faktur), ale nie śledzi ich stanu.
Pełna obsługa magazynu jest chyba w fakturowni, erp xt, wfirma, ifirma
  • Odpowiedz