Wpis z mikrobloga

Lech rozjechał nas 2 tygodnie temu 5:0 i wszyscy pisali jak to słabo i beznadziejnie zagrała Wisłą i w ogóle bee.
Dziś Lech jedzie już 4:0 ze Śląskiem (i nie zwalnia), który przez 9 kolejek nie przegrał żadnego meczu.
Nie ma się co skupiać nad porażką z Lechem, bo to może być "ten sezon" dla Kolejorza.

Wczoraj przegraliśmy z Piastem po indywidualnym błędzie bramkarza, Pogoń - 3 miejsce w poprzednim sezonie, porażka 0:1.

Wydaje mi się że po wygranej z Łączną i Legią + "zwycięskim remisie" z Lechią to wielu uznało że będziemy walczyć o puchary. Trzeba zdać sobie sprawę z tego że obecnie jesteśmy typowym średniakiem na miejsca 8-12, a głównym celem klubu jest nadal spłacić długi.

#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Moje zdanie jest takie ze my zasadniczo to naprawdę nie gramy tak zle jak to wskazują ostatnie wyniki. Dużo płacimy za jakby nie patrzeć dość biedna jakość zawodników których mamy, bo niestety ale pewne pozycje na boisku praktycznie nie istnieją. Nie ma co zwalniać trenera, znajmy swoje miejsce i dajmy mu popracować, bo to jest ironia w #!$%@? ze narzekający na brak stabilizacji w klubie chcą #!$%@? trenera po
  • Odpowiedz
Moje zdanie jest takie ze my zasadniczo to naprawdę nie gramy tak zle jak to wskazują ostatnie wyniki.


@naavalu: po prostu brakuje napastnika. Robimy wiatr na skrzydłach, trochę w polu karnym ale nie ma za bardzo komu strzelać.

Nie ma co zwalniać
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: A tak się z nas śmiali, a się nie zdziwię jak dzisiaj Lech wciśnie jeszcze ze 2/3 dzisiaj. Jak oni w tym roku nie zrobią mistrza to podejrzewam, że nigdy już nie wygrają. Cała poległa się masturbowała zwycięstwem rezerwami nad Płockiem w pierwszej kolejce, a to Lech wszystkich wyprzedził kadrowo i nie zamierza się zatrzymywać.

Tak jak pisałem po meczu z Lechem - to była różnica klas i dopiero
  • Odpowiedz