Wpis z mikrobloga

#10usdchallenge
Podsumowanie dnia wczorajszego, tutaj nie trzeba chyba nic dodawać, praktycznie każdy coin strzelał. Mam jeszcze otwarte cztery pozycje RUNE, ALICE, BNB oraz marne AVAX które robi mi minus.
Możliwe ze dzisiaj coś jeszcze ogram, ale tylko jak rynek da.
Dziesięć dni za mną z 10USD już jest ponad 400… oby tak dalej
#kryptowaluty #binance ( ͡ ͜ʖ ͡)

mam nadzieje ze #btc spadnie z rowerka do 38k
swinka-lesna - #10usdchallenge 
Podsumowanie dnia wczorajszego, tutaj nie trzeba chyb...

źródło: comment_1633176459hIxtw38gVSZ5HuHmacI56r.jpg

Pobierz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swinka-lesna: weź mi powiedz parę rzeczy.

Załóżmy że wiem że za parę dni kurs spadnie.
Mam 100busd. Obstawiam za 10.

Chce obstawić spadek z dźwignią 125.
Czy to może sobie wisieć, czy jest ograniczone czasowo? Az w końcu spadnie? Czy to się obstawia że spadnie w ciągu np 24h?

I jak nie trafie, to tracę 10+resztę to tam miałem? Czy przychodzi mi rachunek na 1150 busd (
@Mikser_wieczorny: Ty obstawiasz tylko na spadki oraz wzrosty, nie ma tam ograniczenia czasowego.
Powiedzmy ze na BTC w momencie gdy kurs na za 50k usd Ty wiesz ze spadnie wiec wchodzisz za 10 usd x 10.
- entry price - 50k usd
- wielkość będzie 100 usd

I tutaj zaczyna się robić najzabawniej
- jeżeli cena zacznie spadać i spadnie o 1% ty zyskujesz 1% od 100usd
- jeżeli cena spadnie
@Mikser_wieczorny: to nie jest tak, że wiesz, że spadnie w ciągu 24h, dajesz szorta i zarobisz. Musisz jeszcze spełnić jeden warunek: od momentu kiedy dasz szorta, do momentu spadku, nie może być zbyt dużego ruchu w górę, bo Cię wywali z pozycji - a takie jasnowidztwo rzadko się zdarza. Obstawiając spadek z dźwignią 100x, w przypadku wzrostu ceny o 1% tracisz 100% depozytu i pozycja zostaje automatycznie zamknięta - a w