Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diarrhoea: sam korzystam z glo i w sumie chyba bym już nie wrócił do iqosa xD ale info z pierwszej ręki to stwierdziłem że się podzielę
  • Odpowiedz
@kryniu: Nie od początku miesiaca tylko od 12.10. Jeżeli chodzi o Lil Solid 2.0 to jest całkiem nowe urządzenie na inne wkłady, ciężko mi cos wiecej powiedziec bo jeszcze nie testowałem aczkolwiek będzie można podgrzać 3 wkłady pod rząd, bateria wystarczy na 30 wkładów a urządzenie będzie jedno a nie jak dotąd ładowarka i podgrzewacz.
  • Odpowiedz
@kanonier7: Na youtube są jakieś filmy z tym lil solid 2.0 i wygląda że jest na normalne wkłady raczej. Ogólnie wygląda to jak kolejny twór pokroju lambda cc czy HiTaste P8 które są dostępne od dawna choć jak będzie za 69zł to wypadnie przy nich o wiele taniej no ale i gorzej (brak ustawień temperatury itp)
  • Odpowiedz
@neo10: To nie są heetsy tylko Fiity, podobne ale nie takie same, o smaku nic nie powiem bo nie próbowałem aczkolwiek są tańsze bo za
12.99 i tylko dwa warianty jak na razie na polske, mentol i klasyczne.
  • Odpowiedz
@kanonier7: z filmów wynika że heetsy i te fiit pasują do lil solid 2.0 i te fiit są dostępne już od ponad roku na świecie. Główna różnica że lil 2.0 nie ma grzałki a trzpień grzejny jak HiTaste P8 i przy starych heetsach z większą ilością tytoniu średnio to działało w HiTaste P8 gdyż za bardzo ugniatało dodatkowo tytoń i szybciej przestawały heetsy dymić, ciekawe jak z obecnymi heetsami ;) tutaj
  • Odpowiedz
@neo10: Tak, tak oba wkłady pasują aczkolwiek ciekawe czy smakowo będzie w obu wypadkach tak samo. W poniedziałek będę już miał na testy to dam znać jak to wypada na tle iqosa ;)
  • Odpowiedz