Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłam na infolinię żeby zobaczyc czy mogę się spisac a automat powiedział tylko że oddzwonią po 1 pazniernika. Czyli teraz wjebia mi karę na wpisanie się po terminie? XD co za g

#spispowszechny
  • 10
  • Odpowiedz
@Logan00: Chciałam ale zarejestrowałam się w kwietniu i nie zrobiłam tego w ciągu 2 tygodni więc mi zablokowali możliwość spisania się przez neta co jest jakimś ostrym bezsensem
  • Odpowiedz
kara jest tylko, jeśli ODMAWIASZ spisania się


@budus2: za złożenie po terminie też. No i za podanie nieprawdziwych informacji.

nie zrobiłam tego w ciągu 2 tygodni więc mi zablokowali możliwość spisania się przez neta


@Phaeote: wiewiórki na mieście ćwierkają, że GUS odblokował ową możliwość (patrz: news z informacją o wycieku e-maili z GUS)
  • Odpowiedz
@nie_tutaj: też mi coś takiego wywaliło, ale wczoraj mogłam przeklinać przez wszystkie etapy do końca i niby się wysłało. Zrobiłam zrzuty ekranu na wszelki wypadek
  • Odpowiedz
@Phaeote: po 1 października nie odbieraj telefonu. Kara jest tylko w trzech przypadkach:
1) odmowa spisania się
2) spisanie się po terminie
3) podanie fałszywych informacji

Nie ma kary za niespisanie się. Ogólnie beka bo wczoraj rozkminialismy bezsens punktu 2, bo kto normalny będzie szedł do GUSu się spisać po terminie automatycznie nakładając na siebie kare.
  • Odpowiedz