Wpis z mikrobloga

Warto dopłacać do iPhona pro dla samej baterii i koloru? Aparatu używam dość rzadko i wiadomo, że lepiej mieć lepsze, ale pewnie nie wykorzystam wszystkich opcji jakie oferuje pro #apple
  • 15
@Arielx: zależy jak długo będziesz używał tego telefonu, ale jeśli planujesz zmianę na kilka lat to według mnie dopłacić do pro można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BooB: właśnie nie wiem czy to będzie zmiana na kilka lat, bo plan był taki, żeby kupić teraz 12, bo jest w fajnej cenie, a za rok tak październik lub listopad zmienić na nowego 14 pro (z nadzieją, że pojawią się jakieś bajery, dla których będzie warto dopłacić)
@Arielx: tylko pytanie, czy 14 wprowadzi faktycznie coś ciekawego? Co można jeszcze wepchnąć do telefonu co będzie zarówno użyteczne i innowacyjne? Tak czekać na następny model można w nieskończoność :P No i coś mi się wydaje że za rok nowe modele będą droższe i nie będą startowały z tej samej półki cenowej co 12 i teraz 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arielx: W sumie aod mogą dodać w każdej chwili aktualizacją iOS, bo przecież oledy są, a to jest najistotniejsze w przypadku aod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_znany: No wiadomo, Apple to Apple, swoje jazdy ma i nikt na nich nie wpłynie, do dziś mnie rozwala ze nie chcą wprowadzić wybierania w telefonie po „t9”, tylko trzeba szukać ręcznie kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BooB: i dzięki, bo nieświadomie przekonałeś mnie, że nie warto w tym roku dopłacać do pro. Wezmę sobie 12 albo 13 i poczekam co pokażą za rok, jeśli znowu będzie lipa, to 12/13 pewnie spokojnie posłuży mi nawet dwa lata.
@Arielx: No właśnie mi brakowało tylko 120hz, dlatego wybrałem pro i myśle ze spokojnie 2/3 lata będzie mi służył, chyba ze za rok naprawdę wyjdzie coś takiego innowacyjnego, to wtedy sprzedam i przesiadkę zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie_znany: powiem szczerze że od premiery używałem pixela 4a, potem jeszcze wrzuciłem sobie betę androida 12 i na serio to wszystko śmiga fajnie, jednak słaby procek w 4a czasem potrafi przymulić no i brakuje przynajmniej 90 Hz. Miałem brać pixela 6, ale to jak on paskudnie wygląda i te 6,4 całkowicie go zdyskwalifikowało. Jedyny opcja flagowego telefonu z porządnym wyświetlaczem, głośnikami stereo a jednocześnie niebędącym patelnią został 13 pro. Ostatni raz