Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy pamiętacie, ale andrzej na początku do kogoś mówił, że był 5 lat w związku. Zaczął być z dziewczyną gdy ona miała 14 lat. Gdy miała 19 zdradziła go, a wcześniej zdążył jej się oświadczyć. Po tej zdradzie prosił narzeczoną by do niego wróciła.

Ja myślę, że on ma kompleks odrzucenia. On nie chce kolejnego odrzucenia ponieważ ono potwierdzi jego niską wartość w jego własnym wyobrażeniu. Dla niego jest też naturalne bycie w związku z bierną partnerką. Obstawiam że on był jak starszy brat albo ojciec dla tej 14 latki, a gdy dała mu dupy to jej się oświadczył.

On nie rozumie pojęcia szacunek do siebie. Nie wiem jak wyglądało jego dorastanie, ale gość ma niedobory w kwestiach dojrzałości i emocjonalnych.

Andrzej jest skrajnie niedojrzały. Fizycznie 32 lata, natomiast emocjonalny rozwój coś zachamowało. Musiałby iść na terapię.

#loveisland
  • 11
@Agnsad: wgl wyobraźmy sobie jak wygląda proces zakochiwania się 26 latka w 14 letnim dziecku: liczy się wygląd tego dziecka, ma ładną buzię. Żadnych głębszych rozmów, żadnych dojrzałych zainteresowań,, zero seksu na początku. Potem dziewczynka odkryła swoją seksualność i kopneła w dupę Andrzeja co jej dawał kieszonkowe. Swoją drogą ciekawe jak dlugo po zerwaniu płacił jej kieszonkowr
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Agnsad: yyy, a gdzie było napisane ile wtedy miał lat? W wieku 19 lat miał pierwszy bardzo nieudany tatuaż czyli po rozstaniu pewnie przeżył traumę, z którą do tej pory nie może się pogodzić.. Mało osób o złotym sercu ale też są granice chłopie
@MaddieBaddie: no właśnie oglądam LI od początku bo tej informacji użyłam bez weryfikacji.

Jeśli zaś miał 19 lat gdy ona miała 14, to oznacza że w wieku 24 lat związek się rozpadł i od 24 do 32 roku życia Andrzejek jest SAM. Bo o żadnych innych związkach nie mówił. Czy może ktoś kojarzy co on gadał?
@MaddieBaddie: to wykop nie prokuratura, no luźne gadki.

Natomiast faktem jest, że chłopak musi nad sobą pracować bo #!$%@? się w powierzchowności tracąc przy tym głowę i jasne myślenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaddieBaddie: o Jezu, wszystko na poważnie widzę bierzesz. Skoro sami mówicie, że był z nieletnia i sam niby mówił, że podchodziło to pod prokuratura no to chyba normalne to nie jest. Wyluzuj laska