Wpis z mikrobloga

@Yahoo_: czyli szkoda czasu tracić, jedynie tyle co na level? hrabinę jakieś 5-6 razy zrobiłem na początku, tyle co by kilka zestawów run mieć pod stealth
  • Odpowiedz
@Jurigag: Diablo ma specyficzny system dropu, więc o ile nie szukasz jakiegoś bardzo specyficznego przedmiotu to raczej chcesz cisnąć do przodu, bo dalsze lokacje = lepsze dropy (no na hellu trochę inaczej, bo tam już w pierwszym akcie masz lokacje na najwyższym poziomie). Jakbym teraz grał to pewnie bym cisnął jak najszybciej co najmniej do kosz mefa, tam może trochę po farmił choć pewnie i tak bym szybko chciał farmić mefa
  • Odpowiedz
@Yahoo_: ja to na pierwszy raz i tak sobie gram lajtowo na singlu bo nigdy ekspertem od diablo nie byłem, chce sobie tutaj przejsc 3 poziomy trudności a potem multi sprawdzę itp a do tego czasu pewnie wyjdą jakieś patche poprawią wszystko itp i stabilnie będzie
  • Odpowiedz
@Jurigag: A to jak pierwszy raz to rób co chcesz :).
Tylko respec (resetowanie statystyk) zostaw sobie jakieś (masz po jednym na poziom trudności), bo na hellu robi się trudno i możesz chcieć polecieć jakimś porządnym buildem. Ale jak już ogarniasz stealth to taki zielony chyba nie jesteś.
  • Odpowiedz
@Jurigag: Na normie warto tomby jedynie online jak dobijasz do 24 a tak już lepiej players 8 wpisać i lecieć przed siebie bo i tak normal skończysz z 43-45 imo na players1 to strata czasu
  • Odpowiedz
  • 0
warto latać po wszystkich tych tal rasha tombach? czy bez sensu?

#diablo2resurrected #diablo2

@Jurigag Generalnie lecisz jak najszybciej na koszmar ew do 5 aktu na normalu.

Jak ci w 2 akcie brakuje lvl aby ubic Duriela tu możesz w tych tal rashach poexpic i tyle.
  • Odpowiedz