Wpis z mikrobloga

Ja tam się cieszę z #diablo2resurrected w końcu mamy najlepszą grę z serii z powrotem grywalną(bo te pixelki z oryginału są obecnie nie do zniesienia). Szkoda tylko że to ostatnie dobre diablo jakie dostaliśmy bo doskonale wiemy że #diablo4 albo nigdy nie wyjdzie albo wyjdzie i będzie crapem bo #blizzard jest już trupem a i tak w czasie swojej świetności dał nam #diablo3 więc tym bardziej teraz nic dobrego z tego nie wyjdzie. Gra została zapowiedziana dwa lata temu i nie widać nawet by była bliska ukończenia a przecież oni przez 3 lata nie potrafią dokończyć gry na telefon xD, główne osoby odpowiedzialne za projekt wylecieli po aferze z molestowaniem miesiąc temu więc szanse że ten projekt się uda są bliskie zeru.

#diablo2
  • 6
Trójka teraz, po latach łatania, jest bardzo w porządku. przechodziłem całość ostatnio i bawiłem się na prawdę dobrze, niebo a ziemia z tym co było na premierę.


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: zależy co endgame ok, levelowanie czy robienie kampanii z tym auto skalowaniem mobów to smutny żart.