Wpis z mikrobloga

@TomAtari: w rzeczywistości jest lepiej, to elastolith kolor madagascar na fudze antracytowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TomAtari: @PiotrasSNK: mam zastrzeżenia do pionowych fug, na początku za bardzo skupiałem się na poziomie zapominając o tych pionowych, teraz będę pilnował równych odstępów i na poziomie i na pionie. Odkąd załapałem to idzie nawet szybko. Walić IT jak na rusztowaniach taka kasa za relaksującą robotę xD
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: "przynajmniej #!$%@? ja, za darmo, a nie majster za 30 koła xD"
Tak samo podszedłem do ocieplenia elewacji. Zrobiłem to sam w czasie urlopu. Przynajmniej wiem co jest #!$%@?, a dodatkowo oszczędziłem około 10k zł.

Jak chcesz mieć równe fugi, to przygotuj sobie listewkę, albo jakiś plastikowy #!$%@? i przykładaj go między płytkami.
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: super, my w domu też wszystko co możemy robimy sami, czasem się #!$%@?, czasem wyjdzie lepiej niż od fachury, ale wcześniej też po wszystkich musieliśmy poprawiać. Z tym, że mojemu niebieskiemu trochę brakuje zdolności manualnych i takiej wyobraźni jak coś zrobić, w jaki sposób montować itp bo wszystkie tutoriale pokazują montaż na równej płaskiej powierzchni, a w domu to wiadomo - tu jakaś rurka, tam jakaś wnęka itp. za to
  • Odpowiedz
@Kami-chan: majstry i jakość ich pracy za te pieniądze, które teraz kasują to jakieś nieporozumienie. Dupa pęka, że płacisz taki ciężki hajs za robotę a potem poprawiasz, bo kretynowi jednemu z drugim nie chciało się np. dociąć 5cm styropianu albo wełny i zostawił dziurę xD

'fachowcy' to zaraza i mam nadzieje że jak przyjdzie kryzys to ich zmiecie z planszy albo przynajmniej im się to cwaniactwo czkawką odbije xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KONONOWlCZ: to niestety prawda, do tego znaleźć kogoś kto wystawi fakturę to #!$%@? cud, znaleźć kogoś kto zrobi w tym roku to też niełatwa sprawa. #!$%@?ć fachowców - są rzeczy, których się nie tykam i wzywam specjalistę, trudno, ale co jest w zasięgu moich rąk robię sam nawet jeśli ma to kosztować "mój czas" - i tak go stracę na pilnowanie poprawianie i kontakt
  • Odpowiedz