Wpis z mikrobloga

Jaki ogolnie widzicie przebieg walki Saszy z Krycha? Faworytem zdecydowanym jest Krycha, ale jak dla mnie to tylko na papierze. Nie zdziwie sie jak mu znowu psycha siadzie zwlaszcza, ze walczy z kumplem Kasjusza czyli swojego najwiekszego wroga, wiec zapewne od poczatku bedzie chcial mu urwac leb i nie zdziwie sie jak ukrainiec to przetrzyma to tamten po prostu sie wypompuje. Zwlaszcza, ze ciezko w ogole jego poprzednie walki oceniac bo wygrana z Kenem to byla typowa walka spod sklepu, potem Ruby, ktory nawet nie trenowal a mimo to do momentu kolana walczyl jak rowny z rownym, #!$%@? od Kastiego, ktory dominowal cala walke no i wygrana z Mortalciem, ktory w ostatnim momencie wskoczyl do walki. Tam faktycznie Sid zaprezentowal sie spoko, ale no w tej walce wydaje mi sie, ze moze byc roznie.

#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@misioneos: a mi sie wydaje, ze leci w #!$%@?. Wielokrotnie bylo widac jak Kasjo sie przygotowywal do swoich walk to chodzil z nim na sale i razem trenowali - zwlaszcza w Warszawie w Nastula club.
  • Odpowiedz
@bartexx96: Widze to tak , że chłopak kasjusza ostro wjedzie w 1 rundzie i sie wypompuje. Krycha jest #!$%@?, ale jednak kondycyjnie i ficzycznie będzie pewnie sporo mocniejszy więc jeśli sie nie podpali to go powinien rozbić bez problemu. W tej walce nie wykluczam również jakiejś dyskwalifikacji , gdy ukrainiec będzie za mocno dostawał na łeb może coś #!$%@?ć nieprzepisowego i powiedzieć, że chciał mu dać nauczke czy coś, tym bardziej
  • Odpowiedz
@bartexx96: nie widzę w jaki sposób miałby ten sasza wygrać, cały czas gadał o jakiejś jego tajnej broni na Sida - coś co ma dać mu wygraną. Tylko, że to tak nie działa i jak stawia cały gameplan na jakąś jedną spektakulatną akcję to ja tego po prostu nie widzę. Nie wydaje mi się, że Sid wjedzie też od razu na pełnej z powodu tego, że Sasza to ziomek Kasja. Po
  • Odpowiedz
@bartexx96 myślę że krycha wygra to kondycyjnie, łeb co by nie mówić ma twardy i umiejętności wieksze więc wątpię że sasza go skończy zresztą sasza już wymówek szuka na trailerze ma to z tylu z głowy że jak nie przed czasem to na punkty przegra
  • Odpowiedz