Wpis z mikrobloga

Ogólnie to chciałbym polecić w opór aromaty Lemoni oraz Redmix z aromatyczny.pl. Nie jest to żadna reklama tylko chęć podzielenia się szerszym gronem świetnymi smakami bijącymi na głowę 99% pozycji dostępnych w vape shopach.

Lemoni to smak który od pierwszego bucha oczarował mnie tym jak jest naturalny w smaku co jest rzadkością. Słodzik jest w tym produkcie zawarty czego do tej pory niekoniecznie lubiałem szczególnie w gotowych miksach gdyż były one przesłodzone. Tutaj jest kompletnie inaczej. Słodzik idealnie wpasowuje się w smak cytrynowej lemoniady która przypomina mi taką robioną w domu w dzieciństwie z bardzo dobrą kwasowością a przy wydechu pojawia się do tego. Słodzik jest tylko dodatkiem i nie przechodzi pierwszy plan. Warto dodać że tenże słodzik z tego co wyczytałem nie jest sukralozą co czuć w smaku i widać na grzałce :D. Pozostaje ona czysta. Tą słodycz bardziej porównałbym do słodkich pastylek niżeli do cukru.

Redmix smak owoców leśnych. Wydaje się to banalne ale kosztując innych tego typu wydaje mi się to jednolitą papką. Tu jest inaczej, potrafię wyczuć poszczególne smaki jagód,malin truskawek czy jeżyny. Nie wiem jak oni to robią ale kolejne smaki które są mega naturalne. Tu również jest ten pastylkowy słodzik i również w tym wypadku jak opisałem wcześniej bardzo dobrze wyważony, uzupełnia smak do tego poziomu jak w prawdziwych owocach. Kwaskowość też wyczuwalna i zacnie komponuje się z tą słodkością.

Oba aromaty 15 %. Z jednej buteleczki 67 ml płynu 70/30. Obie pozycje moim zdaniem zasługują na 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Testowane na Profile RDTA grzałka ze szpulki mesh VV mesh 300 z przymkniętą górną częścią przepływu na 65 watach.

#epapierosy #vape #epapieros #liquidy
Ariul - Ogólnie to chciałbym polecić w opór aromaty Lemoni oraz Redmix z aromatyczny....

źródło: comment_1632355012xBe04N1IUjqtZcYUN9j6AL.jpg

Pobierz
  • 26
@Ariul: A próbowałeś może kolego Tarte Citron Meringée? Przeglądałem ich katalog i przypomniał mi się mój pierwszy premix, Lemon Tart od Mr Wicks, i jestem ciekaw jak ten aromat od aromatyczny.pl wypadłby w porównaniu do mojego "smaku dzieciństwa" ;p
@KartaSieciowa: U mnie stał tydzień i wąchając nie mogłem sie oprzeć i spróbowałem i był bardzo dobry. Zapewne tydzień wystarcza w przypadku owoców a tytoniówki i desery bliżej miesiąca. Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji.
@KartaSieciowa: Powinno się ułożyć. Ewentualnie później możesz dolać bazy, na meshu inaczej czujesz słodycz, a na claptonach inaczej. Nie próbowałem tego soku od razu, dopiero po tygodniu i był słodki ale dobrze wyważony i pierw było czuć owoce potem ich słodycz. Po kilku godzinach nie ma mozliwosci chemicznej aby to sie wgle zmieszało dobrze.
@Ariul: Tobie też lemoni po zmieszaniu wyszedł mętny? Jeśli tak to po jakim czasie doszedł do przezroczystości? A z zapachu jest świetny, tak jak pisałeś - naturalna lemoniada. :)