Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu jak wstawiłam komentarz, mówiliście co niektórzy tutaj, że Andzia najgorsza, a ja się nie znam, bo przecież Arek biedny xd mam nadzieję, że widzicie już tą różnice po dzisiejszym odcinku. Aleksandra zwróciła na to samo uwagę. Arek jest toksyczny, zaborczy i chyba myśli, że po kilkunastu godzinach z nowo poznana dziewczyna może sobie do niej mieć prawa i mówić co może a czego nie.
#loveisland
  • 8
  • Odpowiedz
@Hogataa26: no ale ta Andzia tez ma #!$%@? pod kopułą, jak mowi chlopowi dzien wcześniej, ze zajebiscie zrobił, jestesmy razem, super sprawa.

a na następny dzien kaze mu #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@KubaaLFC: no ma, bo jej zachowanie było #!$%@? i jest żałosna, ale nie zmienia to faktu, że ona mu powiedziała na drugi dzień, że on jej nawet o zdanie nie zapytał i wymuszał na niej wszystko.
  • Odpowiedz
@Hogataa26:

Arek to facet z nieprzepracowanymi problemami i to widać. To, że od początku najpierw co chwila powtarzał, że boi się ją stracić, a później od razu przeszedł do wybierania imion dzieci to pokazywało tylko jak niepewny siebie jest. ALE!

ona mu powiedziała na drugi dzień, że on jej nawet o zdanie nie zapytał


to był dla mnie hit i ewidentne przesłanki do stwierdzenia schizofrenii Andzi. Przecież ona dzień wcześniej koleżankom
  • Odpowiedz