Wpis z mikrobloga

Wracamy do omawiania postaci, wczoraj miałem małe problemy z internetem przez mojego providera, a dziś wszystko działa nareszcie. Wracamy i zabieramy się za drugą Lrkę z bannera Goku, a dziś Lr ssj Gohan - #!$%@? transformacja ale dobry kit.

Gohan ten ma już drugi rok, jego wymagania co do transformacji nie uległy poprawie niestety, ale za to jego kit jest wciąż solidny, kiedyś był moją ulubiona lrką ze względu na to że go szybko trafiłem ale teraz biorę go jeżeli potrzeba mi mocnego teamu, ale zaraz sobie o tym porozmawiamy, zacznijmy od początku.

Jest on liderem Kamehameha oraz Super AGL. Super AGL dostaje 3 ki i 120% ataku, hp oraz defa, dobry leader skill na sbra oraz ultimate clasha, szczególnie obecnego gdzie Frieza jest bardzo trudny do pokonania jeżeli rng nie siądzie.
Kamehameha dostaje 3 ki, 130% hp oraz 170% ataku i defa, jest.... no co ja mogę powiedzieć, jest to w #!$%@? mocna kategoria rywalizująca z Buu Sagą oraz Realm of Gods o bycie najlepszą kategorią, do niej zaliczają się wszystkie postacie używające Kamehameha więc mamy takich Lr Gobros, nowego ssj Goku, Lr fuzje z 5 rocznicy, no teamów jest od cholery i nie ma takiego jednego najlepszego jaki da się złożyć.

Ma dwie formy - ssj oraz ssj2, zaczniemy standardowo od tej podstawowej:
12 oraz 18 ki na jego sa stackują defa, a różnią się tylko mnożnikiem ki czyli 12 ma colossal damage, a 18 ki ma mega-colossal damage. Pasywka jest bardzo prosta - 100% ataku i defa, oraz co turę dostaje 1 ki a także 10% ataku i defa, aż do 5 ki i 70% ataku i defa. Po 7 turach mamy zatem 5 ki oraz 170% ataku oraz defa, jak na lrkę z 2019 to sporo, patrząc jeszcze na to co dostał Lr Cell to jest bardzo dużo. Forma ta jest bardzo wytrzymała i nada się na praktycznie każdy event (no może nie lge gt, ale kto wie ile defa się nastackuje)

Transformuje się do ssj2 poprzez Active Skilla, który wymaga.... 58% hp lub mniej (ok da się przeżyć) z androidem 16 (ok?), albooo opcja którą większość z nas wybierze, czyli 58% hp lub mniej i od 5 tury kiedy mamy kogoś z kategorii Androids w teamie albo przeciwko.... Fajne wymagania, takie nie za osiągalne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ilu mamy androidów 16 którzy mają wspólne kategorie albo są AGL? AGL 16 jest zero, natomiast jest INT 16 który wyszedł z Gohanem a także PHY Lr 16 który jest częścią wymiany z Lr 17 i 18, obie karty ciężko trafić więc powodzenia z tym wymogiem. A z androidów którzy mogą znajdować się w teamach z Gohanem jedynym wyborem jest tu Cell, więc no ten tego.... wydaj kasę na 2 bannery żeby używać Lr Gohana bo eventów z androidami jest mało ( )

No dobra jak spełniliśmy jakimś cudem ten warunek i przetransformowaliśmy Gohana to co on teraz ma?

Na sa nie stackuje już defa, choć zachowuje tego co uzbierał jako ssj Gohan, natomiast teraz na 12 ki podnosi sobie defa o 50% na 1 turę i zadaje mega-colossal damage ( czyli jednak Goku i Frieza nie byli pierwsi ( ͡º ͜ʖ͡º)) a 18 ki dodaje tylko 50% ataku do tego co mamy na 12 ki. Z pasywki traci 170% ataku i defa, teraz dostaje 1 ki, 20% ataku i 7% defa za każdą zebraną kulę plus zamienia kule na rainbow sfery kiedy walczymy z 1 przeciwnikiem, dodatkowo odpala kolejne sa kiedy walczymy z większą ilością przeciwników, na koniec dodaje sobie 59% ataku kiedy ma 18 ki sa i mamy w rotacji ssj Goku. Jak widać ta forma też się do wszystkiego nadaje, na sbrach mam kolejne sa, czyli dodatkowe obrażenia, natomiast przy jednym przeciwniku mamy zamianę orbów i zabawę w nukera, jeszcze kiedy mamy takiego Lr AGL Spirit Bomb Goku to rotacja niesamowita.

Dobra spójrzmy teraz na jego linki i ło #!$%@?, ma wszystkie linki ze sobą w innej formie oraz z INT Lr ssj Goku, dalej mamy na 6 linkach AGL Lr Spirit Bomb Goku czy Lr Gogetę, a dalej to już 5 linków z Lr INT i STR Vegito, czy Lr Gobros, no po prostu masa linków, jeszcze lepiej to wypada niż w przypadku Lr INT Vegito.

A co z kategoriami? No jest aż w 16 kategoriach, gdzie pomaga kategoriom takim jak Heavenly Events, Rapid Growth czy Super Saiyan 2. Jeżeli za niedługo będą kolejne sbry to pewnie będzie się dało grać nim w każdym z tych teamów jaki będzie dostępny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i przechodzimy do podsumowania - jest to cholernie silna karta, mająca jeden z najlepszych leader skilli w grze, posiadająca 2 bardzo dobre kity i niestety #!$%@? wymagania do transformacji, nada się do większości eventów o ile nie wszystkich jakie są obecnie w Dokkanie.

Plusy:
- Niesamowity Leader Skill
- Stackowanie defa
- Nuker jako ssj2
- Dużo link partnerów, jeszcze więcej kategorii
Minusy:
- Wymagania transformacji (serio bandai?)

No i to będzie na tyle, jeszcze raz przepraszam za brak wczorajszego spisu ale powinno być już do końca omawiania tych bannerów wszystko działać, dajcie znać co o nim sądzicie i kto może pomóc mu w tych wymaganiach do transformacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dokkanbattle #poradnikikozumo
Pobierz NepNepu - Wracamy do omawiania postaci, wczoraj miałem małe problemy z internetem prz...
źródło: comment_1632251255auUjgx4EUwTNgWjP5U7v2Q.jpg
  • 4