Wpis z mikrobloga

Sprzedałem zegarek - kupujący twierdzi, że nie działa sekundnik mimo że przed wysyłką wszystko działało. Zgłosił sprawę do olx, twierdząc, że go jutro odsyła. Jak to wygląda teraz, może mi przysłać rozwalonh zegarek a olx odda mu pieniądze? Zegarek wysyłany przesyłka OLX
#olx
  • 16
  • Odpowiedz
@majkel34: teraz to trzeba będzie nagrywać video z działania sprzętu przed wsadzeniem do pudła i wysyłką, włączając opcję daty oraz głośno i wyraźnie mówiąc jaki jest dzień i że wszystko jest działające ()
  • Odpowiedz
@Dibhala: Gościu nagrywa mi filmy i wstawia na YouTube, mówię mu że trzeba wcisnąć dolny przycisk dwa razy i działa - no ale on tego nie nagra i upiera się że nie dziala.
  • Odpowiedz
@majkel34: głupiemu kijem rozumu nie wtłuczesz
wyślij do olxa jakiś sshot z rozmowy + może jakieś video producenta zegarka czy jakiegoś openingu to też wyślij

a potem to już chyba tylko demona przyjdzie wywoływać bo co poradzisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dibhala: niby są zadowoleni ale olx opinie to można wystawić nie kupując nic xD Mam nawet instrukcje tego zegarka u siebie i jest jak byk napisane co trzeba zrobić.
  • Odpowiedz
niby są zadowoleni ale olx opinie to można wystawić nie kupując nic xD


@majkel34: szczerze mówiąc to info o tym jak działają opinie jest dokładnie opisane
i zerknąłem przekornie jakie są opinie na ten temat w krajach gdzie jest lokalne olx i działa to całkiem sensownie
tylko u nas, w tym kraju cebulakozjebów zawsze jest oko za oko i czarny pr
chrzanić to bo szkoda ryj szczempić

Mam nawet instrukcje tego
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: zegarek był dobrze zapakowany. Nie chcę mi się już tłumaczyć ale mówię mu że jeżeli chce uruchomić dolny sekundnik to musi przycisk wcisnąć dwa razy. Gościu się spiera że to działać powinno bez tego - w każdym razie ja jestem czysty
  • Odpowiedz