Wpis z mikrobloga

@melquiades: Ciężko powiedzieć czy dobra bo w 1 sparingu dostałem po dupie jak na screenie 3:0, w kolejnym remis 1:1, ale przeciwnik był minimalnie lepszy a w pierwszym meczu ligowym też wpierdziel xd
  • Odpowiedz
@bocznica: Wow świetny wynik :D Staram się jak mogę, jestem kompletnym laikiem w FM'a. Oglądam poradniki na yt, czytam o taktykach i jak je sobie ustawiać pod piłkarzy których mam w składzie, ale i tak wydaje się to dla mnie mega czarną magią. No i demotywujące jest jak układam sobie taktykę z godzinę, patrzę na staty zawodników, mam wrażenie że ustawiłem zespół najlepiej jak mogę a tu przychodzą mecze sparingowe
  • Odpowiedz
@Kadet20: daj im pograć trochę swoja takyką, przecież nie nauczą się jej szybko (zwłaszcza takie ogóry z 4 ligi). To będzie trwać. No i nie kombinuj za wiele. Im gorszy klub to ta taktyka niech będzie prostsza, nie oczekuj od nich swietnych dryblingow i niesamowitych zagrań. Daj jakieś klasyczne ustawienie, krotkie podania i ewentualnie np. kąśliwe podania w pole karne (w niskich ligach to czesto killer na obrone przeciwnika). Zadbaj
  • Odpowiedz