Wpis z mikrobloga

@Bartek404: Czy wy wszycy zobaczyliście czerwony kolorek w programie i uznaliście ze 60*C to za duzo dla tego dysku? Temperatura operacyjna to 70* a krytyczna 90 takze ma całkiem miło przy swoich 60 pod pelnym obziazeniem. "Nie znam sie ale sie wypowiem" bardziej zasluguje na "xD".
@Mecenaso: Drugi dysk osiąga podobne temperatury i nie throttluje. Mało tego, takie dyski osiagaja i po 75*+ bez zmiany wydajnosci co potwierdzają testy. Temperatura nie jest problemem ale wszyscy zobaczyli pokolorowane na czerwono cyferki i wiedzą lepiej.
@Quest: wiem z doświadczenia, że Samsung w wersji Pro pracuje bez zająknięcia nawet w 80 stopniach. Ale już nvme z Adaty miało problemy przy 66 stopniach z osiągami. To tyle.
Czy wy wszycy zobaczyliście czerwony kolorek w programie i uznaliście ze 60C to za duzo dla tego dysku? Temperatura operacyjna to 70 a krytyczna 90 takze ma całkiem miło przy swoich 60 pod pelnym obziazeniem. "Nie znam sie ale sie wypowiem" bardziej zasluguje na "xD".


@Quest: czy ty zobaczyłeś proste pytanie i tylko dlatego się masywnie zesrałeś?
@ks2m: Masz fetysz kupy? Moge ci troche sprzedać, ale to nie ten temat. Ja pytalem czy ktos wie dlaczego dysk mi niedomaga po czym kazdy mi wmawia ze to temperatura mimo, ze mowilem, iz nie tam lezy problem.
@Quest: do głowy przychodzi mi jeszcze tylko jedno - format (może ktoś tam dał dupy z działaniem jakiegoś mechanizmu w firmware). Jak po wyczyszczeniu do zera parametry nie wrócą do normy to wysyłaj na serwis...