Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Miło zobaczyć kogoś z ludzi władzy tutaj :). Na pewno część wyborców to doceni. Chociaż z tymi barwami partyjnymi to może mieć Pani tutaj ciężko. Piszę to z lekką satysfakcją jako były sympatyk Platformy Obywatelskiej.

@cielo: Bardzo dobrze jak politycy wychodzą do ludzi. Co prawda zastanawiam się czy wykop(szczególnie mikroblog) to odpowiedni portal społeczny ale nawet jeśli nie to taka inicjatywę należy ocenić pozytywnie. Niezależnie czy kryje
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: mysle, ze bedzie pani ciezko "ogarnac" co sie tutaj na mirko wyprawia. Decyzja o uczestnictwie w tego typu spolecznosci to bilet w jedna strone, oraz odwazna jak na osobe taka jak Pani. Ale zycze wszystkiego dobrego i mam nadzieje, ze sie pani zaklimatyzuje :)
  • Odpowiedz
@Wiceps: Okej

@hannazdanowska: Jeżeli któryś użytkownik trolluje pod Pani wpisami należy zrobić to, co często robi @lechwalesa, czyli wejść w profil delikwenta i kliknąć "Zablokuj użytkownika". Znajduje się to po prawej stronie obok avatara, pod opcją obserwuj.

  • Odpowiedz
Jak rozumiem wszystkich tych, którzy pytają "Kto to jest?" przerasta sprawdzenie tego w 5 sekund w Google? No i jak zawsze narzekania, tak to gadanie, że politycy się izolują, a jak "przychodzą do ludzi to też źle. Sam PO nie znoszę, na Panią Prezydent nie głosowałem. Doceniam natomiast to w jaką stronę idzie Łódź, czasem się pewnie o coś poczepiam ale ogólnie to naprawdę pozytywne jest
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: mam dla pani propozycję, dzięki której zaskarbi sobie wieczną chwałę na wykopie i w moim sercu, niech pani zamknie w cholerę ten cały ŁKS, Widzew a stadion przeznaczyć dla zawodników rugby i futbolu amerykańskiego, z kibolskiego bydła nie ma żadnego pożytku a bedzie pani jak JFK ;-)
  • Odpowiedz