Wpis z mikrobloga

@Jozek1: Mieszkam w tym samym mieście co mielonka, codziennie praktycznie go mijam jak idzie z psem. To jest typ człowieka który powinien mieć żółte papiery ale ich nie posiada. Cały pompa team robił sobie z niego beke, póki był rentowny w filmikach na yt to go promował taki isamu. Więc odpowiadając na Twoje pytanie, oboje mają pewnie w siebie #!$%@? i nie są kolegami
  • Odpowiedz
  • 1
@TheNitroZyniak

Nie no wiem że mądry nie jest, ciężko było nie zauważyć na pierwszej konfie do Fame 4. Ciekawiło mnie tylko czy popsuły się wasze relacje, tym bardziej że Isamu trzymał z nim, a nie widziałem żeby w jakikolwiek sposób reagował na walkę Mielonki na Elite (gdzie zawsze to robił, Fame 4 i 7 oraz Punch Down)
  • Odpowiedz
@Jozek1: Reagował przecież, wrzucił na twitterze zdjęcie mielonidasa, jak leżał po nokaucie i napisal XD, potem w komentarzach ktos się dopytał, czemu wrzuca, czy już nie są kumplami. To napisał, że nie, jest neutralnie i tylko jak się widzą to mówią cześć i nic poza tym. Nie wiem jaki jest oficjalny powód, pewnie po walce na fame mma 7 miał kończyć karierę, a jednak nie skończył tylko poszedł do elite, sam
  • Odpowiedz