Wpis z mikrobloga

To była NAJGORSZA premiera ipków w historii XD
Zamówiony 13 pro 128gb i 13 mini 128gb, ale 5 razy #!$%@?ło mi płatność "normalnie", dopiero przez Apple Pay poszło, ale nie dałem rady wpisać tam danych do faktury, zaraz dzwonie do Apple w tej sprawie

Zawsze wpuszczali moją metodą o 14, dzisiaj dopiero 14:03 - nie wiem czy takie ssanie, czy miałem pecha, czy serio coś tam im sie wysypało

No tyle lat kupuje na premierze i na apple.com zawsze był luz, a dziś same problemy
#iphone #apple
źródło: comment_16318806490VkVdyoDZGwMSRT4z1hPZH.jpg
  • 45
@Rabusek: Też mi wywaliło przy fakturze. Chociaż ogólnie kolejnym razem 502 mi wyrzuciło już przy przejściu do jakichkolwiek danych. Stwierdziłem, że aż tak to mi się nie chce go kupować i poczekam na testy.

Chcę zmienić z 11 Pro głównie ze względu na te 120 Hz, ProRes i lepszy aparat. Zdjęć jednak sporo robię na wyjazdach itp, ale chyba się jednak wstrzymam.
@Rabusek: mi już kilka razy wypadł z rąk i nie chce wiedzieć co by z nim było. A dzięki etui 2 letni telefon nie ma najmniejszej rysy. Jakbym go z pudełka wyjął. Z przodu też mam szybę na cały ekran z ramkami od jakiegoś czasu.

btw. jak ktoś chce kupić to 3k i mogę oddać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Komplet, nowe słuchawki itp. 11 Pro 256 GB