Wpis z mikrobloga

Mam taki problem z #tabletgraficzny #huion #kanvas 16 mianowicie coś się w windowsie po aktualizacji (do win11) zepsuło i kiedy próbuję rysować na tablecie to kursor i tak lata po ekranie komputera a nie tabletu. Reinstalacja sterowników, instalacja nowszych nic nie daje. Kiedy ustawie ekran w windowsie żeby pokazywał tylko na tablecie to wszystko działa jak należy więc tablet jest sprawny. Nawet jak zrobię główny jako tablet i dodatkowy jako ekran komputera to po zetknięciu pióra z tabletem kursor ucieka na ekran komputera #rysujzwykopem #windows11 #windows
  • 3
@kidi1: już ogarnąłem. głupio proste rozwiązanie ale nie znam przyczyny problemu. Normalnie odpalając kalibrację tabletu na ekr. komputera kalibracja startuje na tablecie ale nic to nie daje. Wystarczy przenieść okno kalibracji tabletu z ekr. głównego na ekr. tabletu i tam uruchomić kalibrację i wszystko wraca do normalności, chyba coś pomieszali z sterownikami bo później jeszcze w programach musiałem zmienić rozpoznawanie pióra na "tablet pc" bo w corelach było przesunięcie względem myszki,